Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO FILMU REKLAMOWEGO WIRTUALNA POLSKA

MĘŻCZYZNA wiek ok. 50 - 60 – „KRÓLOWA”
OK. 150,160 cm wzrostu, raczej nie wyższy niż 170 cm.
Poszukujemy mężczyzny zdolnego unieść inną osobę (niziutkiego i lekkiego chłopaka) na plecach. Mężczyzna będzie ucharakteryzowany na Królową Elżbietę II.

UWAGA: Jeśli mamy może jakąś kobietę silną we wzroście ok. 160 cm – tez zaprośmy. W jej przypadku wiek nie jest istotny. Może reprezentujecie jakieś panie sportsmenki, tancerki w tym wzroście, lub po prostu silna kobietę, która zgodzi się na taka rolę.CHŁOPAK w wieku 18 - 20 lat – „RZEP”
OK. 160 - 170 cm wzrostu.
Ciekawy z wyglądu, charakterny, wyluzowany, inteligentne spojrzenie, wizualnie bywalec Planu B czy Powiśla, może mieć kilkudniowy zarost. I co megaważne (!) – nasz bohater musi mieć “plastyczną” twarz, powinien umieć “zagrać twarzą” podekscytowanie, zdziwienie, zaciekawienie, itd. Powinien być ubrany na castingu w t-shirt, krótkie spodenki, ewentualnie czapkę z daszkiem.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 10 zarejestrowanych i 90 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10763669
W serwisie jest już 51204 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147530 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl