Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO REKLAMY JOGURTU ZNANEJ MARKI

Poszukuję:

Dzieci:
Takich, które mają pełne uzębienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najchętniej takie już obyte z kamerą, grające już gdzieś wcześniej. Zdecydowanie odważne i chętnie współpracujące z reżyserem. Wygląd zewnętrzny nie jest tutaj istotny , ważna jest wesołość, otwartość, z charakterem, chętnie takie, żeby się czymś wyróżniały.

- dziewczynka wyglądająca na około 6-9 lat, chętnie na castingu zobaczę starsze dzieci tak do 12 roku ale wyglądające na młodsze czyli właśnie na 6-9 lat!!!!

- chłopiec wyglądający na max 7- 9 lat , i tutaj również chętnie widziałabym wiekiem starszych chłopaków tak do 12 roku życia ale żeby wyglądali na o wiele młodszych.

Chodzi o to aby dzieciaki fajnie pracowały przed kamera, dlatego szukamy starszych o młodszym wyglądzie, ale oczywiście jeżeli są 6-9 latki bardzo rezolutne i dobrze pracujące przed kamera, to tez super.

Kobiety:

Aktorka lub zdolna epizodystka do roli mamy, zadbana, sympatyczna i potrafiąca szczerze się uśmiechać. Wiek z wyglądu około 30-35 lat

Mężczyzny:

Do epizodycznej roli taty. Z umiejętnościami aktorskimi chętnie bardzo. Wiek z wyglądu na około 30-40 lat.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 1 zarejestrowanych i 86 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10815370
W serwisie jest już 51368 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 148296 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl