Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO REKLAMY BANKU

Kochani,

przed Nami kolejny CASTING.
Już dzisiaj zapraszamy wszystkich bez względu na płeć i wiek do kontaktu z NAMI do godziny 14:00. Poszukujemy osób baaaaaardzo szczupłych wręcz chudych oraz osoby bardzo niskiego wzrostu. Casting jest prowadzony na potrzeby realizacji reklamy dużego Banku.

Casting odbędzie się dzisiaj w Warszawie w godzinach popołudniowych. Osoby zainteresowane udziałem zapraszam do kontakt mailowego. Proszę w mailu podać swoje Imię i Nazwisko i co NAJWAŻNIEJSZE nr. pod którym jest się zapisanym w Naszej społeczności Casting Online.

LICZYMY NA CIEBIE

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 2 zarejestrowanych i 113 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10763417
W serwisie jest już 51204 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147529 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl