Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO REKLAMY CHEMII GOSPODARCZEJ

POSZUKUJEMY:

1. Kobiety około 30-40 lat
-energiczna, o miłej aparycji, sympatyczna, towarzyska, rozmowna, dobrze wysławiająca się, o silnym charakterze, schludna, musi mieć ładne zęby i ładne dłonie. Powinna mieć łatwość w wyrażaniu emocji poprzez mimikę twarzy. Musi być naturalna a nie sztucznie odgrywająca rolę troskliwej i zaangażowanej mamy. Szukamy mamy o włosach w kolorze ciemny blond, brąz, raczej szatynek i brunetek o ciemnych oczach. Nie szukamy jasnych blondynek.
2. Dziewczynka lub chłopiec w wieku około 8-10 lat
-zdrowo wyglądający (zdrowe zęby), weseli, pełni energii, żywotni, łatwo nawiązujący kontakt, o silnym charakterze, lubiący aktywność fizyczną i chętnie podejmujący różne zadania. Słodkie i urocze dzieciaki. Wyróżniający się spośród innych. Szukamy dzieci o włosach w kolorze ciemny blond, brąz, raczej szatynek, szatynów, brunetek, brunetów o ciemnych oczach. Nie szukamy włosów jasny blond.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 3 zarejestrowanych i 96 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10815441
W serwisie jest już 51368 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 148296 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl