Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO REKLAMY PIWA

Poszukujemy:
- Chłopaka młodego ale ,który obowiązkowo ma skończone 25 lat (wymóg prawny przy piwie). Wyglądający jak rockman i który potrafi grać na gitarze. Nie chodzi tutaj o to aby w reklamie grał rzeczywiście ale żeby umiał zagrać kilka chwytów i swobodnie czuł się z instrumentem. Na castingu będzie gitara i będziemy sprawdzać sprawność posługiwania się instrumentem. W reklamie muzyka będzie oczywiście podłożona.
Mężczyzna będzie musiał zaprezentować przemianę charakteru z nieśmiałego pracownika bankowego do gwiazdy Rocka !!!!


- 8 mężczyzn, do epizodów, którzy będą stanowić drużynę. Wiek od 25 (ukończonych ) do 40 lat. Silni, mocni faceci, mogą być z tatuażem, z długimi włosami, krótko ostrzyżeni ale wszyscy wyglądający na twardych silnych mężczyzn.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 1 zarejestrowanych i 110 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10779482
W serwisie jest już 51247 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147714 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl