Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO REKLAMY PIWA

Poszukujemy osób, które maja z pewnością ukończone 25 lat:

MĘŻCZYZNA w wieku około 35 – 50 lat
Główny bohater LEADER – 35 – 50 LAT – MĘSKI, MACHO, CIEKAWA TWARZ, ale zapraszamy nie tylko męskich brzydali po przejściach ale też przystojniaków męskich fajnych.

MĘŻCZYZNA w wieku około 35 – 50 lat
Drugoplanowy - BARMAN - 35 – 50 LAT – MĘSKI, MACHO, CIEKAWA TWARZ, ale zapraszamy nie tylko męskich brzydali po przejściach ale też przystojniaków męskich fajnych.

MĘŻCZYZNA w wieku około 70 - 80 lat
Drugoplanowy STARSZY PAN, staruszek - fajny urokliwy dziadek wzbudzający wzruszenie, ktoś kto mógłby być naszym własnym dziadkiem, w wieku 70-80 lat, w filmie nie może chodzić i dlatego impreza przychodzi do niego

BLIŹNIACY w wieku około 30 – 45 lat
EPIZOD BLIŹNIACY – mają fajnie wyglądać we dwóch wiek od skończonego 30 do 45 – kryterium nie jest wiek tylko ich wygląd – MUSZĄ FAJNIE RAZEM WYGLĄDAĆ.

MUZYCZNY ZESPÓŁ w wieku około 35 – 50 lat
EPIZOD MUZYCY – PRAWDZIWY ZESPÓŁ MUZYCZNY – epizod: lokalni grajkowie – zespół 3 osobowy – osoby które grają na instrumentach i są albo mogą stworzyć zespół w klimacie trąbka, harmonia, skrzypce, lub gitara, akordeon - coś w tym klimacie.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 0 zarejestrowanych i 94 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10758617
W serwisie jest już 51193 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147486 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl