Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO REKLAMY PRODUKTÓW CHEMII GOSPODARCZEJ

Założenie jest takie, że do zdjęć poszukujemy prawdziwej 4 osobowej rodziny: mama, tata, 2 dzieci. Rodzina powinna mieć ze sobą świetny kontakt.

SZUKAMY LUDZI, KTÓRZY NIE BRALI JESZCZE UDZIAŁU W ŻADNEJ REKLAMIE!!!

Mama i dziewczynka powinny mieć ze sobą super kontakt i łatwość wchodzenia w różne sytuacje, ciepłą i czułą relację. Musimy czuć, że nasza rodzina dobrze się czuje w swoim towarzystwie i że są ze sobą bardzo związani oraz mają naturalną łatwość w okazywaniu tego.

- DZIEWCZYNKA w wieku około 5 - 6 lat
Zdrowo wyglądająca (zdrowe zęby), wesoła, pełna energii, żywotna, łatwo nawiązująca kontakt, lubiąca aktywność fizyczną i chętnie podejmujący różne zadania. Szukamy słodkich i uroczych dzieciaków. Włosy rude lub blond (ciemny i jasny) unikamy natomiast typów norweskich blondów.

- MAMA około 30 - 40 lat
Energiczna, o miłej aparycji, sympatyczna, towarzyska, ciepła osoba, rozmowna, dobrze wysławiająca się, schludna, musi mieć ładne zęby i ładne dłonie. Powinna mieć łatwość w
wyrażaniu emocji poprzez mimikę twarzy. Musi być naturalna a nie sztucznie odgrywająca rolę troskliwej i zaangażowanej mamy. Musi mieć dwójkę dzieci. Nie za gruba i nie za chuda.
Osobowość: Mama dba o dom codziennie, Rodzina docenia trud jaki mama wkłada w dbałość o rodzinę i domowe zadania np. sprzątanie, pranie i inne. Rodzice na co dzień pracują zawodowo.

- TATA około 30 - 40 lat
Ciepły, miły, normalna figura.

- DZIEWCZYNKA lub CHŁOPIEC około 8 - 10 lat
Starsze rodzeństwo naszej bohaterki. Siostra lub brat – płeć nie jest istotna.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 4 zarejestrowanych i 94 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10796560
W serwisie jest już 51314 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147993 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl