Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO REKLAMY SIECI PIZZERII

POSZUKUJEMY NASTĘPUJĄCYCH OSÓB:
- Tata w wieku około 35 lat. Zadbany, z dużą energią. Powinien być wiarygodny i naturalny - zarówno jako ojciec, jak i osoba bywająca w restauracji, lubiąca zjeść w gronie najbliższych. Obyty z kamerą, dobry aktorsko.

- Mama w wieku ok 32 lat. Ładna, zadbana, naturalna, swobodna z ładnym uśmiechem. Musi być ciekawa! To kobieta, która kocha swoją rodzinę, ale potrafi również znaleźć czas dla siebie. Musi być wiarygodna w roli matki, naturalna w swoich reakcjach - jedzenie, relacje z najbliższymi.

- Dzieci 2 zarówno dziewczynki jak i chłopcy w wieku około 8-10 lat. WAŻNE z pełnym przednim uzębieniem!!!!!! Dziecko powinno być naturalne, spontaniczne, nie obawiające się kamery. Powinno przyciągać wzrok i budzić sympatię.

2 mężczyzn - w wieku około 28-32 lata, Fajni aktorsko, swobodni przed kamerą, nietuzinkowi, autentyczni. Takich chcielibyśmy mieć za przyjaciół i razem z nimi spędzać miło czas.

1 kobieta, w wieku 28-32 lata - naturalna, autentyczna, ciekawa. Chodzi o to, żeby przyciągała wzrok, skupiała na sobie uwagę… Dobra aktorsko, zachowująca się swobodnie przed kamerą.

Kucharz - mężczyzna w wieku 25-30 lat. Dobra prezencja, wzbudzający sympatię, dobry aktorsko. Kucharz powinien mieć ładne dłonie oraz umieć chociaż trochę prywatnie gotować!!!!

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 2 zarejestrowanych i 89 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10815292
W serwisie jest już 51368 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 148296 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl