Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO REKLAMY ŚRODKA FARMACEUTYCZNEGO

Szukamy:
KOBIETY w wieku ok. 30 - 35 lat - BLONDYNKI, najchętniej ciemnej blondynki (nie za jasne). Aktywnej, wyglądającej na osobę zdrową i lubiącą czynny wypoczynek. Budzącej zaufanie, przekonywującej. O silnej osobowości, inteligentnej, wesołej, miłej, sympatycznej, ciepłej, wiarygodnej, o żywym wyrazie twarzy, ładnych oczach, musimy jej ufać i zapamiętać ją po kilku sekundach kontaktu.
Poszukujemy osoby nie występującej jeszcze w żadnej reklamie farmaceutyków oraz nie występującej aktualnie w reklamach innych firm.

DZIEWCZYNKI w wieku pomiędzy 6 i 7 lat
Na tyle lat powinna wyglądać. BLONDYNKI lub CIEMNEJ BLONDYNKI. O słodkiej buzi, może nie mieć zębów, nawet jest to mile widziane. Powinna posiadać naturalną zdolność do działania i wyrażania silnych emocji. Szukamy żywego, kochanego dziecka. Fajnie byłoby, gdyby lubiła rysować.
Nie może bać się psów, czy być uczulona na sierść.
Dziewczynka nie może mieć na koncie reklam farmaceutycznych ani aktualnie, ani w przeszłości.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 0 zarejestrowanych i 74 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10795081
W serwisie jest już 51314 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147992 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl