Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO SESJI ZDJĘCIOWEJ

Poszukujemy osób z ładnym wyglądem, z charakterem, atrakcyjnych:

KOBIETA w wieku około 26- 30 lat - blondynka
1. stewardesa powinna być młoda (ale nie za młoda, ok. 30 lat) , ładna, wysoka. Zależy nam aby charakteryzowały się tzw. słowiańską urodą (blond włosy, niebieskie oczy, wyraźne usta, wystające kości policzkowe). Powinna mieć przyjemną, wzbudzającą zaufanie powierzchowność, która sprawi, że pasażer w jej rękach będzie czuł się zupełnie bezpiecznie.

MĘŻCZYZNA w wieku około 30 – 35 lat
2. Pasażer. Trzydziestokilkuletni o miłej aparycji. Przystojny, ale nie lalusiowaty. Wysoki. Patrząc na niego musimy mieć wrażenie, że jest człowiekiem „światowym“, który lubi podrożować. Dla odróżnienia od stewardes może być BRUNETEM.

MĘŻCZYZNA w wieku około 50 lat
3. Pasażer. Biznesmen. Bliżej 50 lat. SZPAKOWATY. Szczupły. Zadbany. Musi wzbudzać szacunek i zaufanie. Typ statecznego, nowoczesnego męża.

KOBIETA w wieku około 25 - 35 lat
4. Pasażerka. Kobieta. Ładna, młoda. Kręcone, długie włosy, brązowe oczy. Chuda, 160-170 cm wzorstu.

KOBIETA w wieku 40 lat - szatynka
5. Pasażerka. 40-letnia, zadbana kobieta. Ładna szatynka. Raczej nie powinna wyglądać na modelkę, ale na wysoko postawioną pracowniczkę korporacji. Lubi wygodę. Ceni sobie spokój. Musimy mieć poczucie, że to, co ona wybiera jest zawsze najwyższej klasy (nie ważne czy chodzi o kosmetyki, czy o linie lotnicze).

MĘŻCZYZNA w wieku około 40 lat
6. Pilot. Czterdziestoletni, przystojny, wzbudzający zaufanie. BRUNET lub BLONDYN. Wysoki, szczupły, z wyrazistymi rysami. Twarze musi mieć inteligentną, przyjemną, ciekawą.

CHŁOPIEC w wieku 6-8 lat - blondyn
7. 6-8 letni chłopiec. Chudy blondas (dłuższe włosy), z dużymi oczami i miłą, dziewczęcą buzią. Powinien być otwarty, nie speszony, dobrze współpracujący z kamerą (dlatego powinien mieć doświadczenie w pracy z aparatem lub kamerą).

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 2 zarejestrowanych i 63 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10814422
W serwisie jest już 51368 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 148267 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl