Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

CASTING DO SESJI ZDJĘCIOWEJ - PREPARATY WITAMINOWE DLA DZIECI

Poszukujemy: 6 dzieci w wieku 2 - 3 lata - chłopców i dziewczynki

W przypadku wszystkich dzieci interesuje nas typowo polska uroda, ale dopuszczamy różne kolory włosów, oczu etc. bez znaków charakterystycznych. Śliczny, słodki, radosny maluch z ładnymi ząbkami. Dziecko powinno być ubrane w pastelowe, naturalne kolory na castingu.

Dzieci powinny mieć elementarne zdolności aktorskie. Wiemy, że w przypadku dzieci nie możemy liczyć na warsztat i oswojenie z kamerą – liczymy raczej na naturalną zdolność brylowania wśród rówieśników, iskierkę inteligencji w oczkach i nastawienie na dobrą zabawę.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 5 zarejestrowanych i 121 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10786539
W serwisie jest już 51270 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147833 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl