Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

HOSTESSY CAMERIMAGE (BYDGOSZCZ)


Zapraszamy pełnoletnie dziewczyny z bardzo dobrą znajomością angielskiego i zgrabną sylwetką do współpracy w charakterze hostess podczas festiwalu Camerimage.
Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na adres castingopinia@gmail.com, załączając zdjęcia twarzy i całej sylwetki oraz dane kontaktowe (nr telefonu, adres e-mail).

Na maile czekamy do czwartku, 18 listopada 2010.

Casting odbędzie się w Bydgoszczy w dniu 19 listopada 2010 (piątek) w godzinach 17:00 – 21:00. Od uczestniczek wymagane jest stawienie się w eleganckim stroju podkreślającym sylwetkę i butach na wysokim obcasie (najlepiej pełne szpilki).

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 8 zarejestrowanych i 93 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10786309
W serwisie jest już 51268 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147830 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl