Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

PLUS CAMERIMAGE

* Zapraszamy pełnoletnie dziewczyny z dobrą znajomością języka angielskiego i zgrabną sylwetką (wzrost min. 170 cm) do pracy w charakterze hostess podczas tegorocznego festiwalu Plus Camerimage.
* Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres bajor@atvfilm.pl, załączając zdjęcia twarzy i sylwetki wraz z danymi kontaktowymi (nr telefonu, adres e-mail).
* Na maile czekamy do piątku, 11 listopada 2010 do godz. 20
* Casting odbędzie się w Bydgoszczy 12 listopada 2011 (sobota) w godzinach 17:00 – 21:00. Od uczestniczek wymagane jest stawienie się w eleganckim stroju podkreślającym sylwetkę i butach na wysokim obcasie (najlepiej pełne szpilki).
* Skontaktujemy się z wybranymi osobami i przekażemy szczegóły odnośnie castingu.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 5 zarejestrowanych i 75 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10781860
W serwisie jest już 51259 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147781 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl