Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

PROGRAM POPULARNONAUKOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Do programu popularnonaukowego poszukujemy dzieci w wieku około 12-14lat

Chłopcy i dziewczynki

Zgłoszenia wyjątkowo prosimy wysyłać na adres e-mail kulturanek@gmail.com

W tytule wpisać Casting - wiek płeć i uzdolnienie spośród podanych w nawiasach(np. fotografia, teatr,)
W treści maila informacje o zdolnościach i dwa zdjęcia w załączniku.
Zdjęcia odbędą się w Łodzi w Lipcu (należy uwzględnić dostępność w tym czasie)

Dobrze, aby mogli potwierdzić uzdolnienia dyplomami, zaświadczeniami, wypowiedziami znajomych, rodziny, pracami itp.

1. (wolontariusz) Wolontariuszy, społeczników, przewodniczących szkoły, klasy, pomagających sąsiadom i robiących wiele dla innych bezinteresownie.

2. (czyścioch) Mistrzów domowych porządków. Sprzątanie, mycie, zmywanie, układanie, segregowanie. Potrafiących samodzielnie i fachowo umyć okna, zrobić pranie, odkurzać, zmywać naczynia, sprzątać w szafach.

3. (teatr) Uzdolnionych teatralnie. Grających w teatrzykach, recytujących wiersze itp. Laureatów szkolnych konkursów recytatorskich, teatralnych itp.

4. (treser) Miłośników zwierząt, potrafiących samodzielnie i fachowo się nimi opiekować i pielęgnować. Posiadających wiedzę fachową z tej dziedziny (stosownie do wieku)

5. (akrobata) Zdolności cyrkowe (szeroko rozumiane). Szpagaty, stanie na głowie, żonglerka, chodzenia na szczudłach itp.

6. (hip-hop) Miłośnicy kultury hip-hop potrafiący wykonać utwory hiphopowe lub potrafiący slamować.

7. (naukowiec) Miłośnicy biologii. Laureaci konkursów przedmiotowych z przyrody. Mile widziane hobby: uprawa nietypowych roślin i hodowla zwierząt (też nietypowych). Poszerzona wiedza na ten temat.

8. (malarz) Uzdolnionych plastycznie: malarstwo. Uczęszczających na dodatkowe zajęcia w tym zakresie. Laureatów konkursów plastycznych, w portfolio powinien znaleźć się udział w wystawach. Potrafiących fachowo wypowiadać się o swojej pasji.

9. (rysownik) Uzdolnionych plastycznie: rysunek. Uczęszczających na dodatkowe zajęcia w tym zakresie. Laureatów konkursów plastycznych, w portfolio powinien znaleźć się udział w wystawach. Potrafiących fachowo wypowiadać się o swojej pasji.

10. (kucharz) Zdolności kulinarne. Umiejętność wykonania dwudaniowego obiadu z deserem. Znajomość przepisów kulinarnych, obeznanie ze sprzętami i narzędziami znajdującymi się w kuchni.

11. (sportowiec) Uzdolnienia sportowe. Dowolna dziedzina. Udział w zawodach i konkurencjach (szkolnych, ligowych, regionalnych itp.) potwierdzony stosownymi dyplomami

12. (lingwista) Uzdolnienia językowe. Co najmniej jeden obcy język na poziomie zaawansowanym, mile widziany drugi. Laureaci konkursów i turniejów przedmiotowych.

13. (wokalista) Wykonawcy karaoke. Repertuar dowolny.

14. (ekolog) Zbieracze nakrętek (jest taka szkolna rywalizacja) lub innych materiałów, tworzyw nadających się do recyklingu.

15. (polonista) Wszechstronne uzdolnienia językowe. Udział w konkursach typu Omnibus. Doskonałe oceny szkolne.

16. (model) Miłośnicy modelingu mający doświadczenie jako modele, najlepiej już biorący udział w konkursach miss/mister.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 1 zarejestrowanych i 37 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10789772
W serwisie jest już 51282 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147903 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl