Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

"Queen Of The Year" CASTING DLA FOTOMODELEK DO PRESTIŻOWEGO KALENDARZA

Zapraszamy wszystkie fotogeniczne dziewczyny: modelki, - fotomodelki, amatorki w wieku 17-28 lat na casting do III edycji prestiżowego kalendarza Qe Of The Year, który odbędzie się we Wrocławiu w klubie BEDROOM, ul. Rynek 60 w godzinach 17-20.00 dnia 17 czerwca 2011.
Wymagania:
- dobra prezencja, fotogeniczność
- dyspozycyjność
- umiejętność prezentowania się przed obiektywem
Wybrane fotomodelki otrzymają ciekawą propozycję zaprezentowania się w elitarnym kalendarzu QUEEN OF THE YEAR, wraz z propozycją współpracy przy projektach modelingowych organizowanych przez ATV Group.
Do wykonania zdjęć prosimy o zabranie ze sobą strou dowolnego- dopasowanego, kostium kąpielowy bądź bieliznę oraz buty na wysokim obcasie.
Zgłoszenia wraz ze zdjęciami twarzy i całej sylwetki prosimy kierować na adres: artur@ atvfilm.pl, Tel. 605-400-250 (Artur Dworczyk), w celu dopisania się do listy uczestniczek.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 4 zarejestrowanych i 95 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10796559
W serwisie jest już 51314 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 147993 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl