Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

WYBORY NAJPIĘKNIEJSZEJ - QUEEN OF THE YEAR 2013

Zapraszamy wszystkie piękne i fotogeniczne dziewczyny w wieku 17-30 lat do wzięcia udziału w elitarnych wyborach najpiękniejszej – Queen Of The Year 2013.
Queen Of The Year to projekt w ramach Koncernu medialnego, modelingowego i castingowego ATV Group, którego celem są wybory najpiękniejszej spośród wszystkich kandydatek nadsyłających swoje Portfolia do katalogów wizerunkowych (www.galeriatwarzy.pl, www.castingonline.pl, www.queenoftheyear.pl) należących do Organizatora.
Z naszych katalogów korzystają największe firmy castingowe , modelingowe, filmowe, eventowe w Polsce i za granicą.
Biorąc udział w wyborach otrzymujesz niepowtarzalną szansę na zaprezentowanie swojej urody i predyspozycji przed gronem wysokiej klasy fachowców, specjalistów z branży medialno-castingowej, wśród których znajdują się reżyserzy castingowi, producenci, fotografowie, styliści oraz aktorzy.
Wysłanie zgłoszenia to szansa na dynamiczny rozwój kariery w roli modelki, fotomodelki, aktorki, epizodystki, statystki, hostessy i udział w realizowanych zleceniach medialnych przez ATV Group.
Finalistki biorące udział w wyborach najpiękniejszej – Queen Of The Year, oprócz realnej szansy na zaistnienie w branży medialnej zyskają również cenne nagrody.
Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, która może stać się początkiem
wielkiej kariery zgłoś swój udział już dziś!!!

Wszystkie zainteresowane udziałem w wyborach prosimy o nadsyłanie zgłoszeń wraz ze zdjęciami na adres mailowy artur@atvfilm.pl lub www.queenoftheyear.pl w zakładce „zgłoszenia”

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 1 zarejestrowanych i 88 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10814570
W serwisie jest już 51368 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 148267 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl