Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Kontakt


Inaction Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 6
Katowice kod pocztowy 40-092
NIP 6342899550
REGON 367786720


Inaction Sp. z o.o. - prowadząca portal Casting.pl NIP 6342899550

Bank - Santander
CIF 1015695791
nr konta 12 1090 2590 0000 0001 4237 0270

Monika Czarnecka - Project Manager
tel.: 600-615-020
e-mail: monika@casting.pl

Agnieszka Herezo - Casting Manager
tel.: 600-615-037
e-mail: agnieszka@casting.pl

Ewa Rubasińska - Ianiro Image and Communication Manager
tel.: 504-233-581
e-mail: ewa@casting.pl

Julia Pawłowicz - Casting Manager
tel.: 600-615-005
e-mail: julia@casting.pl

Renata Kasprzykowska - Specjalista ds. Administracji
tel.: 600-615-031
e-mail: renata@casting.pl

Administrator portalu: Krystian Dworczyk
e-mail: administrator@casting.pl
tel.: 792 600 201

Każdego potencjalnego partnera traktujemy indywidualnie.
Działamy na szeroko pojętym polu branży medialnej, zawsze z energią i pomysłowością. Zaginamy czasoprzestrzeń i wykonujemy zlecenia „na wczoraj”!
Aktualnie na stronie przebywa 5 zarejestrowanych i 115 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10383214
W serwisie jest już 50140 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 143047 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl