Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Krok po kroku Casting On Line®

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

REJESTRACJA I LOGOWANIE
Wypełnij dokładnie formularz zgłoszeniowy i dołącz swoje portfolio. Po zarejestrowaniu się otrzymasz indywidualny kod użytkownika, na stałe przypisany do Twojego profilu. Logując się podajesz login i hasło , wówczas dołączasz do społeczności Casting.pl. Rejestracja i logowanie są całkowicie darmowe!

Nie posiadasz własnego portfolio? Skontaktuj się z nami, a damy Ci możliwość udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej. Wskażemy Ci najlepszych fotografów w Polsce (dostępnych także w Twoim regionie), posiadających nasz Certyfikat „Portfolio Aktorskie”, którzy w ramach współpracy wykonają dla Ciebie sesję zdjęciową (lista fotografów dostępna w zakładce portfolio).

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje i brać udział w castingach oraz zleceniach, wystarczy tylko aktywować usługę KONTO GWIAZDA (Kontrakt miesięczny/roczny).

*Proponujemy Ci dwa warianty współpracy:

ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY NA 365 dni)

ZIELONA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY NA 30 dni)

I. Konto ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny)

1. Umieszczenie zdjęć lub filmów na portalu casting.pl umożliwia uczestnikowi:

a. Promocję, prezentację i wykorzystanie wizerunku użytkownika w produkcjach filmowych, reklamowych, telewizyjnych oraz teatralnych.

b. Osobisty udział UCZESTNIKA w imprezach promocyjnych, marketingowych, pokazach reality show, eventach, castingach, konkursach oraz w innych przedsięwzięciach podobnego rodzaju.
c. Otrzymywanie informacji drogą mailową o aktualnych castingach i zleceniach, w których pośredniczy ATV Group & Casting.pl na zlecenie innych podmiotów.

2. Korzyści związane z wykupieniem konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny).

a. Zmiana statusu z OFFline na ONline na okres 365 dni;
b. Skala głosów w profilu zostaje rozszerzona o dodatkowe 15 i 30 punktów (skala 1-5 punktów w przypadku zwykłego konta);
c. Uczestnik widzi, ile punktów otrzymał od innych użytkowników;
d. Uczestnik widzi wszystkie osoby obserwujące jego profil, a nie tylko 5 ostatnich;
e. Uczestnik ma możliwość dysponowania 10 prezentami (zakładka prezenty w profilu), a nie tylko 3;
f. Awatar Uczestnika jest wyróżniony ZŁOTĄ gwiazdą;
g. Uczestnik może dodać do swojego portfolio aż 24 zdjęcia (na zwykłym koncie 6 zdjęć).
h. W imieniu i za każdorazową zgodą UCZESTNIKA, ATV Group & Casting.pl prowadzić będzie negocjacje z podmiotami zainteresowanymi wykorzystaniem jego wizerunku lub jego osobistym udziałem w przedsięwzięciach. O przebiegu powyższych negocjacji, których następstwem jest podpisanie za zgodą UCZESTNIKA kontraktu, ATV Group & Casting.pl zobowiązuje się bezzwłocznie powiadomić UCZESTNIKA.
i. Obsługa prawna przy zawieraniu kontraktów.

* poniżej zostały przedstawione dokładne opisy usługi KONTO GWIAZDA (KONTRAKT MIESIĘCZNY/ ROCZNY)

3. W celu realizacji usługi ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny):

a. UCZESTNIK potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem portalu Casting.pl, rozumie jego postanowienia i akceptuje je bez zastrzeżeń, w tym w szczególności akceptuje Warunki świadczenia usługi ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny).

4. Wykupienie konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny)

Warunkiem wykupienia statusu ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) na okres 365 dni i zmiany statusu z OFF na On Line jest uiszczenie przez UCZESTNIKA bezzwrotnej opłaty manipulacyjnej, w kwocie 99zł przelewem na nr rachunku: 12 1090 2590 0000 0001 4237 0270 8005, ATV Group & Casting.p

5.W celu usprawnienia procesu związanego z otrzymywaniem i realizacją propozycji castingowych oraz zleceń, prosimy osoby poniżej 16 roku życia o uzupełnienie oświadczenia, co umożliwi Państwu w momencie otrzymania zlecenia sprawny przebieg angażu.

6. UCZESTNIKOWI przysługuje prawo rezygnacji z konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) bez możliwości żądania zwrotu zapłaconej kwoty, o której mowa w pkt. 1 w przypadku:

a. złożenia pisemnego oświadczenia woli o rezygnacji z konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) w ciągu 30 dni od daty prezentacji nowej treści Regulaminu lub jego zmiany w Serwisie, jeżeli Uczestnik nie akceptuje postanowień nowego Regulaminu bądź zmian w Regulaminie obowiązującym w dniu włączenia konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) z dniem otrzymania oświadczenia przez ATV Group& Casting.pl

b. złożenia pisemnego oświadczenia woli o rezygnacji z konta ZŁOTA GWAZDA przez UCZESTNIKA bez podania przyczyny, w każdym czasie.

7. ATV Group & Casting.pl zastrzega sobie prawo do wyłączenia konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) ze skutkiem natychmiastowym jeżeli UCZESTNIK w sposób uporczywy narusza postanowienia Regulaminu Portalu Casting.pl bądź warunki świadczenia usługi ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny)

8. Uczestnikowi przysługuje prawo rezygnacji z konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) bez zwrotu opłaty manipulacyjnej w terminie 10 dni od dnia jej aktywacji poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli o rezygnacji z usługi zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 z dnia 31 marca 2000 r. poz. 271)

II. Konto ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny)

1. Umieszczenie zdjęć lub filmów na portalu casting.pl umożliwia uczestnikowi na 30 dni:

a. Promocję, prezentację i wykorzystanie wizerunku użytkownika w produkcjach filmowych, reklamowych, telewizyjnych oraz teatralnych.

b. Osobisty udział UCZESTNIKA w imprezach promocyjnych, marketingowych, pokazach reality show, ventach, castingach, konkursach oraz w innych przedsięwzięciach podobnego rodzaju.
c. Otrzymywanie informacji drogą mailową o aktualnych castingach i zleceniach, w których pośredniczy ATV Group & Casting.pl na zlecenie innych podmiotów.

2. Korzyści związane z wykupieniem konta ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny):

a) Zmiana statusu z OFF line na ON line na okres 30 dni;
b) Skala głosów w profilu zostaje rozszerzona o dodatkowe 15 i 30 punktów (skala 1-5 punktów w przypadku zwykłego konta);
c) Uczestnik widzi, ile punktów otrzymał od innych użytkowników;
d) Uczestnik widzi wszystkie osoby obserwujące jego profil, a nie tylko 5 ostatnich;
e) Uczestnik ma możliwość dysponowania 10 prezentami (zakładka prezenty w profilu), a nie tylko 3;
f) Awatar Uczestnika jest wyróżniony ZIELONĄ gwiazdką;
g) Uczestnik może dodać do swojego portfolio aż 24 zdjęcia (na zwykłym koncie 6 zdjęć);
h) W imieniu i za każdorazową zgodą UCZESTNIKA, ATV Group® & Casting.pl prowadzić będzie negocjacje z podmiotami zainteresowanymi wykorzystaniem jego wizerunku lub jego osobistym udziałem w przedsięwzięciach. O przebiegu powyższych negocjacji, których następstwem jest podpisanie za zgodą UCZESTNIKA kontraktu ATV Group® & Casting.pl zobowiązuje się bezzwłocznie powiadomić UCZESTNIKA;
i) Obsługa prawna przy zawieraniu kontraktów.

3. W celu realizacji konta ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny):

a) UCZESTNIK potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem portalu Casting.pl , rozumie jego postanowienia i akceptuje je bez zastrzeżeń, w tym w szczególności akceptuje Warunki świadczenia usługi ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny).

4. Wykupienie konta ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny):

Warunkiem wykupienia usługi ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny) na okres 30 dni i zmiany statusu z OFF na On Line jest uiszczenie przez UCZESTNIKA bezzwrotnej opłaty manipulacyjnej, na dowolny z poniższych sposobów:

a) 10zł przelewem na nr rachunku: 12 1090 2590 0000 0001 4237 0270, ATV Group & Casting.p
b) poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści "GWB + KOD UŻYTKOWNIKA" na numer 91068 o wartości 12,30 zł .

5. Instrukcja wysyłania SMS-a:

Uczestnik powinien wysyłać jednego SMS-a o treści:
"GWB + KOD UŻYTKOWNIKA" pod numer 91068 (koszt SMS-a to 12,30 zł).

Zwrotnie otrzymuje SMS-a o treści:

"Pakiet ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny) został wykupiony na okres 30 dni. Pozdrawiamy casting.pl".

ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny) zostaje włączona na okres 30 dni od dnia dokonania wpłaty i zatwierdzenia warunków świadczenia usługi ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny).

UCZESTNIK potwierdza, że zapoznał się z regulaminem portalu Casting.pl, rozumie jego postanowienia i akceptuje je bez zastrzeżeń Warunki świadczenia usługi ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny).

Dołącz do nas i daj sobie szansę!!!

Casting.pl Group

Dzięki nam wkroczysz w wielki świat filmu, reklamy i modelingu. Wykorzystaj swoją szansę! Dołącz do nas!


Zmień swój status z OFF LINE na ON LINE już dziś!

 

 

Dzięki nam wkroczysz w wielki świat filmu, reklamy i modelingu. Wykorzystaj swoją szansę! Dołącz do nas!


Zmień swój status z OFF LINE na ON LINE już dziś!
Aktualnie na stronie przebywa 0 zarejestrowanych i 90 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10074115
W serwisie jest już 49178 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 138712 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl