Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Współpraca Firmy Współpraca firmy i użytkownicy Użytkownicy

Charakteryzatorzy

EVOUNIA Ewa Pogorzelska

EVOUNIA MAKE UP STUDIO - z siedzibą w Warszawie. Profesjonalna wizażysta z 10 letnim stażem w zawodzie. Współpraca przy licznych produkcjach oraz przy sesjach prywatnych. EVOUNIA MAKE UP STUDIO Ewa Pogorzelska

Agata Topolska

Wizażysta marki Rouge Bunny Rouge, udział przy eventach, pokazach. Dlugoletnia współpraca z salonem sukien ślubnych Arttrend w Gdansku (sesje zdeciowe, eventy, pokazy). Wykonywanie makijaży i stylizacja do pokazów w CH Madison w Gdansk.

CRAZY BRUSH

Zespół CRAZY BRUSH to ogromne doświadczenie w kreacji makijaży podczas pokazów mody, eventów i sesji zdjęciowych. Współpracujemy z wizażystami, fryzjerami i stylistami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i współpracy :) W załączeniu przesyłamy krótką prezentację. https://www.facebook.com/crazybrush.group Pozdrawiamy :) Magda Rupińska i Agnieszka Załęcka tel. 504-983-606 600-270-360

Agata Wełpa

Witam, Nazywam się Agata Wełpa, jestem wizażystką/charakteryzatorem ze Szczecina. Ukończyłam z wynikiem Bardzo Dobrym wydział Charakteryzacji Filmowej Warszawskiej Szkoły Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego, ukończyłam także kurs Wizażu i stylizacji z elementami charakteryzacji filmowej w ośrodku szkoleniowym OMNIA w Szczecinie. Swoje umiejętności rozwijałam podczas licznych sesji zdjęciowych. M.in.: -charakteryzacja aktorów na planie filmowym etiud WSF, -makijaże na potrzeby sesji wizerunkowej firmy Mercedes Benz Mojsiuk -wizaż na potrzeby bilboardów/ulotek plakatów wyborczych kampanii szczecińskich polityków -wizaż modeli i modelek do pokazów fryzjerskich Wella (2010-2011) -charakteryzacja modeli do katalogu odzieży hurtowni Konitex -charakteryzacja zespołu do sesji na okładkę płyty ChocolateCity -wizaż modelek do reklam salonu kosmetycznego EstheticArt Niektóre zdjęcia moich makijaży można obejrzeć na stronie www.gaea-makeup.maxmodels.pl Zapraszam także na mój fb: https://www.facebook.com/awelpacharakteryzacja Oferuje: -makijaż ślubny (makijaż panny młodej, makijaż świadkowej, makijaż mamy panny młodej, makijaż do sesji ślubnej itd.) -makijaż wizytowy -makijaż do sesji zdjęciowych, teledysków, nagrań -makijaż na studniówkę -charakteryzacja na halloween -makijaż podczas pokazów mody -bodypainting -facepainting -makijaż na każdą okazje Ceny makijaży wahają się między 60-100 zł Pracuje na kosmetykach marek Kryolan, ArtDeco, Inglot itp. Makijaż w domu klienta, mogę dojechać wszędzie na terenie Szczecina i okolic.

artfot.info

Firma artfot.info realizuje projekty reportażowe tupu śluby, chrzciny, studniówki. Projekty sesyjne- fotografia modowa, fotografia produktu oraz inne projekty wchodzące w skład fotografii korporacyjnej. Podmiot gospodarczy realizuje swoje projekty na terenie całego kraju. Firmę artfot.info cechują pozytywne relacje z klientami oraz elastyczny format cenowy dopasowany do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

1 2 3 ... 3
Jesteśmy firmą tworzącą własną rzeczywistość medialną, która kładzie nacisk na profesjonalizm i satysfakcję z działania. Pragniemy, by Twoja współpraca z nami funkcjonowała na najwyższym poziomie oraz przynosiła efekty wszystkim użytkownikom portalu oraz całemu zespołowi Castingu On Line®.
Aktualnie na stronie przebywa 7 zarejestrowanych i 62 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10426985
W serwisie jest już 50250 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 143484 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl