Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Współpraca Firmy Współpraca firmy i użytkownicy Użytkownicy

Charakteryzatorzy

Katarzyna Sujka- make up artist

Dyplomowana wizażystka/charakteryzatorka. Zajmuje się również stylizacją fryzur. Ukończyła z wyróżnieniem Francuską Akademię Makijażu i Charakteryzacji FAM, w której przez 3 lata miałaa przyjemność pełnić funkcję głównego wykładowcy. W zawodzie charakteryzatora jest już od ponad 7 lat. Pracuje przy reklamach tv,sesjach na potrzeby prasy ( CKM, Imperium Kobiet, Foto Kurier, Fryzury i Makijaże Ślubne, Panna Młoda,)sesjach modowych, ślubnych, katalogach bielizny oraz odzieży. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu naturalnego, wyrafinowanego, modowego oraz biznesowego. Zajmuje się także pracą z klientem indywidualnym.

Salon Fryzur i Wizażu BEAUTY-ELLE

współpraca z Groupon - wizaż i stylizacja sylwetki

Ewa Nowacka

Od blisko 9 lat pracuje jako charakteryzatorka. Mimo iż moja praca od samego początku skupiała się w dużej mierze na obsłudze charakteryzacji ośrodka Telewizji Polskiej, miałam okazję wykazać się swoimi umiejętnościami przy okazji wielu innych projektach i przedsięwzięciach nie wyłączając produkcji kinowych i telewizyjnych oraz popularnych programów ogólnopolskich. Sztuka w reżyserii Magdaleny Piekorz – słynna już dziś adaptacja Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków, wystawiona w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, dała mi możliwość udowodnienia mojej kreatywności, dzięki współtworzeniu od podstaw i pełnym wykonaniu makijaży. Uważam, że między innymi dzięki temu doświadczeniu dużym uznanieum cieszyła się moja praca na planie filmu Kochaj i Tańcz.Seriali: m.in Hotel 52,Plebania,Tak czy nie.Jaki i reklam telewizyjnych: m.in Play,Orange,Plus. Profesjonalnie zajmuję się również wykonywaniem makijaży okolicznościowych oraz do sesji fotograficznych. W tym zakresie ukończyłam specjalistyczne szkolnie i myślę, że efekty które obecnie osiągam w bardzo wysokim stopniu zadowalają osoby, z którymi mam okazję współparcować. Pragnę także podkreślić, że w mojej karierze miałam okazję z powodzeniem przekazywać, popartą wieloletnim doświadczeniem, wiedzę nowym adeptkom sztuki makijażu i o ile mi wiadomo moje podopieczne doskonale radzą sobie obecnie z powierzanymi zadaniami. Pragnę podkreślić, że makijaż traktukę nie tylko jako pracę ale także jako moją największą pasję. Jestem osobą, która stale dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji.

1 ... 1 2 3
Jesteśmy firmą tworzącą własną rzeczywistość medialną, która kładzie nacisk na profesjonalizm i satysfakcję z działania. Pragniemy, by Twoja współpraca z nami funkcjonowała na najwyższym poziomie oraz przynosiła efekty wszystkim użytkownikom portalu oraz całemu zespołowi Castingu On Line®.
Aktualnie na stronie przebywa 2 zarejestrowanych i 91 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10096413
W serwisie jest już 49255 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 139050 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl