Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Współpraca Firmy Współpraca firmy i użytkownicy Użytkownicy

Fryzjerzy

Klaudia Kosińska

Ukończyłam prestiżową szkołę Agnieszka Broda School Off Make Up w Katowicach, brałam udział w kilku dużych eventach gdzie miałam możliwość przygotowywać makijaże dla modelek jak i również osób znanych z telewizji. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje gdyż makijaż to moja pasja. Brałam udział w przygotowaniu modelek do The Look Off The Year 2015 w Warszawie o raz Łodzi. W styczniu 2016 roku współpracowałam na Największych Targach Ślubnych w Warszawie które odbywały się w Pałacu Kultury i Nauki gdzie przygotowywałam makijaże dla modelek prezentujących kolekcje ślubne na wybiegu.

EVOUNIA Ewa Pogorzelska

EVOUNIA MAKE UP STUDIO - z siedzibą w Warszawie. Profesjonalna wizażysta z 10 letnim stażem w zawodzie. Współpraca przy licznych produkcjach oraz przy sesjach prywatnych. EVOUNIA MAKE UP STUDIO Ewa Pogorzelska

Mirella Juszko

Casting wrocław trudne sprawy, podpisana umowa z agencji "ATV FILM"

Fabryka Urody-Studio Stylizacji Ślubnej Aleksandra Kubiesa

Od 14 lat stylizacja pań młodych.Od kilku lat stylizacja hostess znanej firmy na \" Selektor Festiwal\"Stylizacja dzieci i dorosłych przy sesjach zdjęciowych w studiach fotograficznych.

artfot.info

Firma artfot.info realizuje projekty reportażowe tupu śluby, chrzciny, studniówki. Projekty sesyjne- fotografia modowa, fotografia produktu oraz inne projekty wchodzące w skład fotografii korporacyjnej. Podmiot gospodarczy realizuje swoje projekty na terenie całego kraju. Firmę artfot.info cechują pozytywne relacje z klientami oraz elastyczny format cenowy dopasowany do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

1 2 3 ... 3
Jesteśmy firmą tworzącą własną rzeczywistość medialną, która kładzie nacisk na profesjonalizm i satysfakcję z działania. Pragniemy, by Twoja współpraca z nami funkcjonowała na najwyższym poziomie oraz przynosiła efekty wszystkim użytkownikom portalu oraz całemu zespołowi Castingu On Line®.
Aktualnie na stronie przebywa 3 zarejestrowanych i 43 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10223242
W serwisie jest już 49683 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 140959 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl