Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Współpraca Firmy Współpraca firmy i użytkownicy Użytkownicy

Rekonstruktorzy

EVOUNIA Ewa Pogorzelska

EVOUNIA MAKE UP STUDIO - z siedzibą w Warszawie. Profesjonalna wizażysta z 10 letnim stażem w zawodzie. Współpraca przy licznych produkcjach oraz przy sesjach prywatnych. EVOUNIA MAKE UP STUDIO Ewa Pogorzelska

SPAT Łódź

Zajmujemy się rekonstrukcją współczesnych jednostek antyterrorystycznych polskiej policji, skupiamy w swoich szeregach tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie w tym - policjantów, żołnierzy, ratowników GOPR. W strukturach mamy ok. 18 osób. Mamy własne umundurowanie i wyposażenie dysponujemy też własną tarczą balistyczną oraz taranem. Funkcjonują u nas sekcje wysokościowe oraz płetwonurków bojowych, Jesteśmy wyszkoleni z taktyki czarnej w każdym przedsięwzięciu w jakim bierzemy udział staramy się wkładać w to możliwie jak największy poziom. Należymy do struktur ogólnopolskich, współpracujemy ściśle z grupami z Krakowa i Katowic które mogą wspierać nas liczebnością i swoim wyposażeniem grupowym. W ostatnim czasie organizowaliśmy pokaz na terenie Manufaktury, byliśmy też organizatorem ćwiczeń ogólnopolskich grup z naszego środowiska z technik odbijania autobusu. 22-go marca przeprowadzamy w 20-stu szturmanów ćwiczenia z odbicia zakładników ze szkoły z czego będzie materiał po tym wydarzeniu. Poniżej przesyłam linki do video z tych wydarzeń oraz przesyłam w załączniku kilka zdjęć naszej grupy.

Facebank MEdia Sp. z o.o.

Mamy za sobą sporo udanych realizacji, przy których praca była dla nas wyzwaniem i przyjemnością. Organizowaliśmy m.in. imprezę dla sieci siłowni Pure Health and Fitness, byliśmy także współorganizatorem konkursów fotograficznych „Moje Miasto”. Wdrożyliśmy na rynek markę Polsko-Łacińskiego Centrum Biznesu. Od stycznia 2013 roku, strategicznym partnerem Facebank Media jest agencja interaktywna Green Level, dzięki której nasze portfolio rozszerzyło się o profesjonalną obsługę firm w internecie (pozycjonowanie, social media, tworzenie stron internetowych).

Pogotowie-teatralno-filmowe, Daniela K. Jałkiewicz

Wykonywanie scenografii, kostiumów, rekwizytów, lalek teatralnych, oprawa plastyczna i obsługa planów filmowych, teatralnych, widowisk, eventów. Więcej na stronie: www.pogotowie-teatralo-filmowe.pl (aktualizacja strony z dokumentacją foto w najbliższym czasie).

14 Pułk Strzelców Syberyjskich z Przasnysza

Jesteśmy grupą rekonstrukcyjną odtwarzającą kilka okresów a mianowicie: I wojna światowa; Główną formacją odtwarzaną przez naszą GRH, jest 14 Pułk Strzelców Syberyjskich, jednostka ta wchodziła w skład armii carskiej z okresu I wojny światowej. Nasza GRH może wystawić 18 umundurowanych żołnierzy i 5 sióstr miłosierdzia (sanitariuszek). Na wyposażeniu posiadamy: - 23 komplety umundurowania letniego (w tym sanitariuszki) - 21 kompletów umundurowania zimowego (w tym 11 kożuchów i 10 szyneli) - budka wartownicza z okresu I wojny światowej - szlaban, latarnię, kociołek, namiot, pałatki, stół, krzesła i wiele innych rzeczy pozwalających na wystawienie dioramy. Odzyskanie Niepodległości; Nasza GRH może wystawić 11 żołnierzy i 4 sanitariuszki 5 Dywizji Syberyjskiej Wojska Polskiego z okresu odzyskania niepodległości. Powstanie Styczniowe 1863; Nasza GRH odtwarza partię powstańczą okresu Powstania Styczniowego 1863. Na wyposażeniu dla tego okresu posiadamy: - 13 kompletów umundurowania (na razie zimowego) - dla Rosjan 10 czapek i 10 płaszczy. - 3 pistolety i jedną strzelbę (czarno-prochowe) - szable, kosy, siekiery itp. Wojna polsko - bolszewicka; Z racji niezmienionego od I wojny światowej umundurowania, nasza GRH może wystawić 18 żołnierzy formacji bolszewickiej (letniej i zimowej).

1 2 ... 2
Jesteśmy firmą tworzącą własną rzeczywistość medialną, która kładzie nacisk na profesjonalizm i satysfakcję z działania. Pragniemy, by Twoja współpraca z nami funkcjonowała na najwyższym poziomie oraz przynosiła efekty wszystkim użytkownikom portalu oraz całemu zespołowi Castingu On Line®.
Aktualnie na stronie przebywa 3 zarejestrowanych i 43 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10223242
W serwisie jest już 49683 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 140959 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl