Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Współpraca Firmy Współpraca firmy i użytkownicy Użytkownicy

Stacje telewizyjne

Klaudia Kosińska

Ukończyłam prestiżową szkołę Agnieszka Broda School Off Make Up w Katowicach, brałam udział w kilku dużych eventach gdzie miałam możliwość przygotowywać makijaże dla modelek jak i również osób znanych z telewizji. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje gdyż makijaż to moja pasja. Brałam udział w przygotowaniu modelek do The Look Off The Year 2015 w Warszawie o raz Łodzi. W styczniu 2016 roku współpracowałam na Największych Targach Ślubnych w Warszawie które odbywały się w Pałacu Kultury i Nauki gdzie przygotowywałam makijaże dla modelek prezentujących kolekcje ślubne na wybiegu.

EVOUNIA Ewa Pogorzelska

EVOUNIA MAKE UP STUDIO - z siedzibą w Warszawie. Profesjonalna wizażysta z 10 letnim stażem w zawodzie. Współpraca przy licznych produkcjach oraz przy sesjach prywatnych. EVOUNIA MAKE UP STUDIO Ewa Pogorzelska

Agata Topolska

Wizażysta marki Rouge Bunny Rouge, udział przy eventach, pokazach. Dlugoletnia współpraca z salonem sukien ślubnych Arttrend w Gdansku (sesje zdeciowe, eventy, pokazy). Wykonywanie makijaży i stylizacja do pokazów w CH Madison w Gdansk.

Samba Fever

* Magia Orientu i Bollywood Show - pokazy poprzedzające uroczystości weselne hinduskich rodzin - restauracja Mantra, Gdańsk -impreza zamknięta * BRAZYLIJSKIE SHOW - impreza na zakończenie Turnieju Piłkarskiego w Toruniu. Wspólne show z muzyką na żywo w wykonaniu grupy Kipi Samba i nauką samby brazylijskiej. * SAMBA BRASIL SHOW - impreza zamknięta Spa Hotel Faltom w Rumi oraz impreza zamknięta w Restauracji - Karol w Gdańsku * FESTIWAL SAMBA FEVER I na Pomorzu Festiwal Taneczny Samby Brazylijskiej. W programie warsztaty taneczne oraz wieczorne show połączone z konkursem. * SAMBAFEST, VI Festiwal Kultury Brazylijskiej w Gdańsku. Muzycy z całej Polski i Europy, piękne tancerki i Capoeira przeszły grając i tańcząc ulicami Gdańska. * MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE RĘCZNEJ Impreza zamknięta dla sportowców, trenerów i organizatorów na zakończenie turnieju w Hotelu Orbis w Gdyni * BELLY -SAMBA SHOW podczas zamkniętej imprezy firmowej. Giżycko, Hotel Europa * OPERACJA ŻAGLE w Gdyni. Nasze tancerki uświetniły paradę załóg żaglowców w Operacji Żagle w Gdyni. Kolorowa parada przeszła ulicami Gdyni. * TURNIEJ EURO SOCCER BEACH razem z zespołem Kipi Samba oraz grupą Capoeira Camangula w ramach współpracy z Totalizatorem Sportowym poprowadziliśmy dla Was animacje i pokazy w klimacie brazylijskim. Każdy kto dołączył do zabawy otrzymał silikonową opaskę będącą biletem wstępu na koncert Oceany i Stege Fever w Zatoce Sztuki. * GARDEN PARTY NOVOTEL Impreza zamknięta Novotel Marina w klimacie hawajsko - brazylijskim. * FINAŁ COCA COLA CUP 2014 w Gdyni z naszym udziałem. Wystąpiliśmy w Gdyni na finale turnieju młodzieżowego CocaColaCup 2014. Przez 3 dni oprócz piłkarskich rozgrywek można było podziwiać nasze wspaniałe tancerki i nauczyć się kroków samby brazylijskiej w Strefie Aktywnego Życia. * MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA w Ptysiowym Przedszkolu. Już drugi raz odwidziliśmy przedszkolaki z Redy, żeby przypomnieć im ile radości daje taniec i zapoznać je z kolejną odsłoną kultury tańca. Tym razem wersja bollywood. * DZIEŃ KOBIET w Pick&Roll! Impreza charytatywna Dancers4Kids! Sopot klub Pick&Roll z fundacją \'Z Miłości do Dzieci \' * WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2014 - Strzebielino

Mirella Juszko

Casting wrocław trudne sprawy, podpisana umowa z agencji "ATV FILM"

1 2 ... 2
Jesteśmy firmą tworzącą własną rzeczywistość medialną, która kładzie nacisk na profesjonalizm i satysfakcję z działania. Pragniemy, by Twoja współpraca z nami funkcjonowała na najwyższym poziomie oraz przynosiła efekty wszystkim użytkownikom portalu oraz całemu zespołowi Castingu On Line®.
Aktualnie na stronie przebywa 3 zarejestrowanych i 44 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10223241
W serwisie jest już 49683 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 140959 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl