Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Współpraca Firmy Współpraca firmy i użytkownicy Użytkownicy

Styliści

Klaudia Kosińska

Ukończyłam prestiżową szkołę Agnieszka Broda School Off Make Up w Katowicach, brałam udział w kilku dużych eventach gdzie miałam możliwość przygotowywać makijaże dla modelek jak i również osób znanych z telewizji. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje gdyż makijaż to moja pasja. Brałam udział w przygotowaniu modelek do The Look Off The Year 2015 w Warszawie o raz Łodzi. W styczniu 2016 roku współpracowałam na Największych Targach Ślubnych w Warszawie które odbywały się w Pałacu Kultury i Nauki gdzie przygotowywałam makijaże dla modelek prezentujących kolekcje ślubne na wybiegu.

Agata Topolska

Wizażysta marki Rouge Bunny Rouge, udział przy eventach, pokazach. Dlugoletnia współpraca z salonem sukien ślubnych Arttrend w Gdansku (sesje zdeciowe, eventy, pokazy). Wykonywanie makijaży i stylizacja do pokazów w CH Madison w Gdansk.

Studio Promocji i Reklamy SIBLINGS

8 lat efektywnego doświadczenia...

Facebank MEdia Sp. z o.o.

Mamy za sobą sporo udanych realizacji, przy których praca była dla nas wyzwaniem i przyjemnością. Organizowaliśmy m.in. imprezę dla sieci siłowni Pure Health and Fitness, byliśmy także współorganizatorem konkursów fotograficznych „Moje Miasto”. Wdrożyliśmy na rynek markę Polsko-Łacińskiego Centrum Biznesu. Od stycznia 2013 roku, strategicznym partnerem Facebank Media jest agencja interaktywna Green Level, dzięki której nasze portfolio rozszerzyło się o profesjonalną obsługę firm w internecie (pozycjonowanie, social media, tworzenie stron internetowych).

Agata Wełpa

Witam, Nazywam się Agata Wełpa, jestem wizażystką/charakteryzatorem ze Szczecina. Ukończyłam z wynikiem Bardzo Dobrym wydział Charakteryzacji Filmowej Warszawskiej Szkoły Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego, ukończyłam także kurs Wizażu i stylizacji z elementami charakteryzacji filmowej w ośrodku szkoleniowym OMNIA w Szczecinie. Swoje umiejętności rozwijałam podczas licznych sesji zdjęciowych. M.in.: -charakteryzacja aktorów na planie filmowym etiud WSF, -makijaże na potrzeby sesji wizerunkowej firmy Mercedes Benz Mojsiuk -wizaż na potrzeby bilboardów/ulotek plakatów wyborczych kampanii szczecińskich polityków -wizaż modeli i modelek do pokazów fryzjerskich Wella (2010-2011) -charakteryzacja modeli do katalogu odzieży hurtowni Konitex -charakteryzacja zespołu do sesji na okładkę płyty ChocolateCity -wizaż modelek do reklam salonu kosmetycznego EstheticArt Niektóre zdjęcia moich makijaży można obejrzeć na stronie www.gaea-makeup.maxmodels.pl Zapraszam także na mój fb: https://www.facebook.com/awelpacharakteryzacja Oferuje: -makijaż ślubny (makijaż panny młodej, makijaż świadkowej, makijaż mamy panny młodej, makijaż do sesji ślubnej itd.) -makijaż wizytowy -makijaż do sesji zdjęciowych, teledysków, nagrań -makijaż na studniówkę -charakteryzacja na halloween -makijaż podczas pokazów mody -bodypainting -facepainting -makijaż na każdą okazje Ceny makijaży wahają się między 60-100 zł Pracuje na kosmetykach marek Kryolan, ArtDeco, Inglot itp. Makijaż w domu klienta, mogę dojechać wszędzie na terenie Szczecina i okolic.

1 2 3 ... 5
Jesteśmy firmą tworzącą własną rzeczywistość medialną, która kładzie nacisk na profesjonalizm i satysfakcję z działania. Pragniemy, by Twoja współpraca z nami funkcjonowała na najwyższym poziomie oraz przynosiła efekty wszystkim użytkownikom portalu oraz całemu zespołowi Castingu On Line®.
Aktualnie na stronie przebywa 2 zarejestrowanych i 45 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10223239
W serwisie jest już 49683 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 140959 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl