Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Współpraca Firmy Współpraca firmy i użytkownicy Użytkownicy

Wizażyści

Klaudia Kosińska

Ukończyłam prestiżową szkołę Agnieszka Broda School Off Make Up w Katowicach, brałam udział w kilku dużych eventach gdzie miałam możliwość przygotowywać makijaże dla modelek jak i również osób znanych z telewizji. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje gdyż makijaż to moja pasja. Brałam udział w przygotowaniu modelek do The Look Off The Year 2015 w Warszawie o raz Łodzi. W styczniu 2016 roku współpracowałam na Największych Targach Ślubnych w Warszawie które odbywały się w Pałacu Kultury i Nauki gdzie przygotowywałam makijaże dla modelek prezentujących kolekcje ślubne na wybiegu.

EVOUNIA Ewa Pogorzelska

EVOUNIA MAKE UP STUDIO - z siedzibą w Warszawie. Profesjonalna wizażysta z 10 letnim stażem w zawodzie. Współpraca przy licznych produkcjach oraz przy sesjach prywatnych. EVOUNIA MAKE UP STUDIO Ewa Pogorzelska

Agata Topolska

Wizażysta marki Rouge Bunny Rouge, udział przy eventach, pokazach. Dlugoletnia współpraca z salonem sukien ślubnych Arttrend w Gdansku (sesje zdeciowe, eventy, pokazy). Wykonywanie makijaży i stylizacja do pokazów w CH Madison w Gdansk.

CRAZY BRUSH

Zespół CRAZY BRUSH to ogromne doświadczenie w kreacji makijaży podczas pokazów mody, eventów i sesji zdjęciowych. Współpracujemy z wizażystami, fryzjerami i stylistami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i współpracy :) W załączeniu przesyłamy krótką prezentację. https://www.facebook.com/crazybrush.group Pozdrawiamy :) Magda Rupińska i Agnieszka Załęcka tel. 504-983-606 600-270-360

Mirella Juszko

Casting wrocław trudne sprawy, podpisana umowa z agencji "ATV FILM"

1 2 3 ... 6
Jesteśmy firmą tworzącą własną rzeczywistość medialną, która kładzie nacisk na profesjonalizm i satysfakcję z działania. Pragniemy, by Twoja współpraca z nami funkcjonowała na najwyższym poziomie oraz przynosiła efekty wszystkim użytkownikom portalu oraz całemu zespołowi Castingu On Line®.
Aktualnie na stronie przebywa 0 zarejestrowanych i 62 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 10226254
W serwisie jest już 49705 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 141054 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl