Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

FUNDACJA

Do reklamy dla fundacji poszukujemy:


PIERWSZY KIERUNEK - w postaci rudych włosów. Tak więc aktorki muszą być gotowe na farbowanie włosów bądź być rude. Przy czym nasze staruszki mogą być siwe oczywiście.

DRUGI KIERUNEK – w postaci burzy ciemnych loków, szukamy pań o kolorze włosów od brązowych do zupełnie ciemnych. Uwaga – włosy mogą być proste, bo loki można zakręcić. Przy czym nasze staruszki mogą być siwe oczywiście. Np. Mieć burzę siwych włosów, lub loków, lub siwe włosy do zakręcenia.

KOBIETA 1 - plus minus 80 lat – musi mieć zdolności aktorskie, mile widziane są tu emerytowane aktorki, ale nie jest to wymogiem.

KOBIETA 2 - plus minus 70 lat - musi mieć zdolności aktorskie, mile widziane są tu emerytowane aktorki, ale nie jest to wymogiem.

KOBIETA 3 - plus minus 50 lat (45 – 55 lat)

KOBIETA 4 - plus minus 30 - 40 lat

KOBIETA 5 - plus minus 20 - 25 lat

DZIEWCZYNA 6 - plus minus 13 lat (12 – 15 lat)

DZIEWCZYNKA 7 - plus minus 10 lat (8 – 11 lat)

CHŁOPIEC - około 10 letni (8 – 11 lat) - w typie "Billego Eliota”. Urwis, Na początku będzie zamknięty, nieśmiały a wraz z rozwojem naszej historii będzie się otwierał i czuł bardziej pewnie. Kolor włosów nie jest istotny.

CHŁOPCY ŁOBUZIAKI – około 10 letni (8 – 11 lat) – to są drobne epizody. Muszą wyglądać na łobuzów.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 3 zarejestrowanych i 54 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 13004008
W serwisie jest już 70370 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 237891 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl