Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

LENOR

Do reklamy płynu do prania poszukujemy:

-Kobieta ok. 30 lat(Główna Bohaterka ) nowoczesna i zaradna, a jednocześnie czarująca i ciepła dziewczyna. Jest inteligentna i otwarta na innowacje. Jest pewna siebie, kiedy tego
potrzebuje. Chętnie o jasnych włosach ale oczywiście nie ograniczajmy się w kwestii włosów.

Mężczyzna – 25-26 lat niezależny i samodzielny. Lubi zagłębiać się w każdy problem i znajdować rozwiązanie. Widz powinien go polubić i mieć chęć zaproponować mu rozwiązanie problemu.

Kobieta – ok 35-38 lat, ona jest kapitanem w domu. Pozytywna energia i fajny charakter. Tryskająca energią i wytrwała w dążeniu do celu.

Mężczyzna - ok 35-40 lat - Sympatyczny, całkiem przystojny, szczupły raczej brunet. Jego myśli rzadko krążą wokół więzi domowych. Zamiast tego zawsze stara się wspierać żonę we wszystkich jej pomysłach.

Synek – 6-8 lat Wesoły chłopiec, który szuka pretekstu do zabawy w każdej sytuacji. Powinien wyglądać uroczo, być jak słodki dzieciak, ale powinien dobrze wspołpracować na planie. Będziemy też szukać podobieństwa do któregoś z rodziców.

Kobieta – ok 45 lat – nowoczesna i atrakcyjna pani domu. Powinna być pozytywna, ale i zaradna. Żadne zadanie domowe nie jest dla niej zbyt trudne.


Lokalizacja: Warszawa

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 0 zarejestrowanych i 38 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 12989773
W serwisie jest już 70234 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 237404 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl