Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

TELEKOMUNIKACJA

Do reklamy firmy telekomunikacyjnej poszukujemy:

Role główne:

MĘŻCZYZNA ok. 40 – 60 lat – Przedsiębiorca (aktor)

Rola główna. Właściciel firmy bydującej łodzie. Twarz żeglarza.

Sympatyczny, charakterystyczny, “lubialny”, gra właściciela firmy odnoszącej sukcesy, więc musi mieć w sobie charyzmę, dobrą dykcję i emisję. Bez nadwagi. Szukamy wyłącznie wśród AKTORÓW.


MĘŻCZYZNA ok. 20 - 35 lat – Pracownik firmy (aktor)

Rola główna. Mile widziany aktor z komediowym zacięciem.

Mężczyzna 20-35, sympatyczny, charakterystyczny, ma rolę komediową więc powinien mieć w sobie coś zabawnego. Do niego także należy część tekstu w filmie więc istotny będzie ciekawy głos i dykcja. Szukamy wyłącznie wśród AKTORÓW.


Role epizodyczne:

MĘŻCZYZNA ok. 35 - 55 lat – Klient

ZADBANY, wyglądający na osobę zamożną. Szlachetne rysy. Mężczyzna 35-55 jego wygląd musi pasować do łodzi - jeśli wybierzemy wędkarską motorówkę będzie to raczej pan po 50, dobrze wyglądający pasjonat hobbysta. Jeśli będzie to luksusowy jacht to klient bardziej w typie biznesmena, może nawet szejk z Emiratów to będzie to smagły mężczyzna ok 30-40 w typie playboya, z przystrzyżoną brodą. UWAGA: absolutnie szejk nie jest tu wymogiem. Szukamy osób o europejskim lub zagranicznym. WAŻNE: ten mężczyzna musi mieć klasę! Musi być widać, że ma pieniądze i jest bogaty i zadbany. Może podkreśli to ubiorem na selftapie (np. elegancka koszula, albo polo, albo garnitur…). Szukamy wśród AKTORÓW, EPIZODYSTÓW, MODELI.


8 MĘŻCZYZN ok. 20 – 50 lat - 8 Pracowników fizycznych

Pracownicy: Grupa krzepkich mężczyzn, pracowników fizycznych, częściowo kaskaderzy bo muszą łapać zsuwającą się łódkę. Szukamy wśród KASKADERÓW, AKTORÓW, EPIZODYSTÓW, SPORTOWCÓW, TRENERÓW PESONALNYCH I SPORTOWYCH.

Lokalizacja: Warszawa

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 0 zarejestrowanych i 36 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 12994255
W serwisie jest już 70283 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 237579 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl