Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czym jest kod klienta?
Kod klienta to niepowtarzalny ciąg cyfr i liter na stałe przypisany do Twojego profilu. Dzięki niemu łatwo odnajdziemy Cię w katalogu.

Czy mogę zmienić swój login?
Zmiana loginu nie jest możliwa, gdyż zostaje do niego przypisany unikalny kod klienta. Prosimy o uważne i dokładne wypełnienie formularza rejestracyjnego!

Czy ponoszę opłaty za korzystanie ze strony?
Korzystanie z portalu Casting On Line jest całkowicie darmowe. Budowanie portfolio i kontakt z użytkownikami pozwala Ci na tworzenie niepowtarzalnej społeczności bez ponoszenia kosztów. Casting On Line pobiera opłaty jedynie za wykupienie statusu ON - KONTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY) i konkursy SMS.

Nie dotarł do mnie mail z linkiem aktywacyjnym. Co robić?
Prawdopodobnie mail wysłany z portalu Casting On Line został zakwalifikowany jako spam. Sprawdź zakładkę "spam" na swoim koncie pocztowym, być może znajduje się tam mail z linkiem. Aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości, dodaj nasz e-mail do listy zaufanych adresów.
Jeżeli jednak nie otrzymałeś maila, prosimy o kontakt.

Dlaczego moje konto nie zostało utworzone?
Taka sytuacja oznacza, że Twoje zgłoszenie nie przeszło pomyślnie wstępnej weryfikacji. Przyczyną są zwykle zdjęcia łamiące zasady zawarte w regulaminie, tj. zawierające treści niedozwolone (pornografię, nagość, wszelkie materiały naruszające ogólnie przyjęte normy społeczne), a także przedstawiające więcej niż jedną osobę lub po prostu zdjęcia złej jakości. Zapoznaj się z Regulaminem i wypełnij jeszcze raz formularz zgłoszeniowy, załączając inne fotografie lub skontaktuj się z nami w celu stworzenia profesjonalnego portfolio.

Mam już profil. Jak?
Po zalogowaniu na stronie kliknij zakładkę moje konto. W prawym dolnym rogu znajduje się zaznaczona na czerwono opcja "dodaj zdjęcie".

Jak naliczane są głosy w konkursie SMS Gwiazda Miesiąca?
Procentowy udział w konkursie wyliczany jest według wzoru
Ilość głosów oddanych na osobę/ ilość głosów oddanych w kategorii *100%
Procent widoczny pod każdym zdjęciem użytkownika jest obliczany w stosunku do sumy SMS-ów w danej kategorii wiekowej.
Wysłany przez osobę SMS podwyższa użytkownikowi udział procentowy w stosunku do innych użytkowników, a innym obniża.
Należy mieć na uwadze że w każdej kategorii maksymalnie można zdobyć 100% głosów pod warunkiem że nie zostanie oddany ani jeden głos na innego użytkownika.
Każdy kolejny użytkownik, który otrzyma głos dołącza do puli i stanowi x% całości głosów.

Jak wzbogacić swoje portfolio?
Dzięki naszej współpracy z profesjonalnymi fotografami na terenie całej Polski masz możliwość zrealizowania sesji zdjęciowej w okolicy swojego miejsca zamieszkania. Profesjonalna sesja jest wizytówką, która może w przyszłości ułatwić otrzymanie zaproszenia na casting lub angażu. Wzięcie udziału w takiej sesji jest znacznie ułatwione dzięki naszej interaktywnej bazie dostępnej pod adresem http://www.casting.pl/sesje/

Sesja – krok po kroku:
  • 1. Zalogować się na swoje konto
  • 2. Wejść w zakładkę PORTFOLIO http://www.casting.pl/sesje/
  • 3. Wybrać swoje województwo na interaktywnej mapie wyświetlanej po prawej stronie.
  • 4. Wczyta się lista fotografów współpracujących z nami w danym regionie
  • 5. Należy wybrać jeden z zakładów i umówić się telefonicznie na sesję zdjęciową informując fotografa, że jesteś klientem Casting OnLine.
  • 6. W trakcie rozmowy należy podać fotografowi kod rabatowy, który można pobrać ze strony klikając przycisk POBIERZ KOD (bezpośrednio pod danymi kontaktowymi zakładu)
  • 7. Fotograf powinien podać drugą część kodu w trakcie realizacji sesji
  • 8. Po jej wykonaniu należy ponownie odwiedzić stronę http://www.casting.pl/sesje/
  • 9. W formularzu po lewej należy wpisać oba kody i kliknąć przycisk ZAPISZ
  • 10.Gratulacje! Właśnie przyznano Ci Złotą Gwiazdkę (KONTRAKT ROCZNY) , jako gratis do zrealizowanej sesji zdjęciowej.
UWAGA! Aby móc pobrać kod promocyjny i uzupełnić formularz po wykonanej sesji należy być zalogowanym. W trakcie sesji koniecznie podaj fotografowi swój indywidualny kod klienta oraz imię i nazwisko. Pamiętaj że każdy fotograf współpracujący z portalem Casting Online posiada nasz certyfikat jakości. Co wyróżnia go spośród innych fotografów w Polsce. Ile kosztuje sesja? Sesja zdjęciowa u każdego ze współpracujących z nami fotografów kosztuje zaledwie 250zł dodatkowo do każdej sesji otrzymasz od nas gratis Złotą Gwiazdkę (KONTRAKT ROCZNY) .

5

Chcę uczestniczyć w castingach. Co mam zrobić, by otrzymywać o nich informacje?
Informacje i zaproszenia na castingi otrzymują wyłącznie użytkownicy, którzy aktywowali KONTO GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY) (http://castingonline.pl/konto-gwiazda/). Proces ten jest dokładnie wytłumaczony w zakładce "krok po kroku".

Potrzebuję ludzi o określonych cechach do mojego projektu.
Chętnie podejmiemy się wyszukania osób odpowiadających Twoim kryteriom! Wystarczy, że wyślesz do nas briefing castingowy korzystając z formularza DODAJ CASTING - ZLECENIE, a my zajmiemy się resztą. W celu omówienia warunków zlecenia prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez dane z zakładki kontakt.

Czym jest konto Gwiazda (KONTRAKT ROCZNY) ?
Warunki świadczenia Statusu ON Line KONTO GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY) Casting On Line®

ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY 365 dni)

4. 1 Status ON Line ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY) umożliwia UŻYTKOWNIKOWI na 365 dni:

a) Promocję, prezentację i wykorzystanie jego wizerunku lub osobisty udział UŻYTKOWNIKA w imprezach promocyjnych, różnych formach działalności reklamowej, filmowej, marketingowej, pokazach, reality show, eventach, castingach, konkursach oraz w innych przedsięwzięciach podobnego rodzaju przez umieszczenie zdjęć, filmów i innych materiałów na portalu www.castingonline.pl;
b) Otrzymywanie informacji drogą mailową o aktualnych castingach i zleceniach, w których pośredniczy In Action Casting On Line® na zlecenie innych podmiotów.

2. Korzyści związane z wykupieniem statusu ON Line ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY):

a) Zmiana statusu z OFF Line na ON Line na okres 365 dni;
b) Skala głosów w profilu zostaje rozszerzona o dodatkowe 15 i 30 punktów (skala 1-5 punktów w przypadku zwykłego konta);
c) UŻYTKOWNIK widzi, ile punktów otrzymał od innych użytkowników;
d) UŻYTKOWNIK widzi wszystkie osoby obserwujące jego profil, a nie tylko 5 ostatnich;
e) UŻYTKOWNIK ma możliwość dysponowania 10 prezentami (zakładka prezenty w profilu), a nie tylko 3;
f) Awatar UŻYTKOWNIKA jest wyróżniony ZŁOTĄ GWIAZDĄ;
g) UŻYTKOWNIK może dodać do swojego port folio, aż 24 zdjęcia (na zwykłym koncie 6 zdjęć);
h) W imieniu i za każdorazową zgodą UŻYTKOWNIKA, In Action Casting On Line® prowadzić będzie negocjacje z podmiotami zainteresowanymi wykorzystaniem jego wizerunku lub jego osobistym udziałem w przedsięwzięciach. O przebiegu powyższych negocjacji, których następstwem jest podpisanie za zgodą UŻYTKOWNIKA kontraktu, o którym In Action Casting On Line® zobowiązuje się bezzwłocznie powiadomić UŻYTKOWNIKA;
i) Obsługa prawna przy zawieraniu kontraktów.

3. W celu realizacji statusu ON Line ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY):

a) UŻYTKOWNIK potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem portalu Casting On Line®, rozumie jego postanowienia i akceptuje je bez zastrzeżeń, w tym w szczególności akceptuje Warunki świadczenia statusu ON Line ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY).

4. Wykupienie statusu ON Line ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY):

Warunkiem wykupienia statusu ON Line ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY) na okres 365 dni i zmiany statusu z OFF Line na ON Line jest uiszczenie przez UŻYTKOWNIKA bezzwrotnej opłaty manipulacyjnej, na dowolny z poniższych sposobów:

a) 99zł brutto przelewem na rachunek bankowy In Action nr rachunku 81 1020 1127 0000 1102 0332 8119;
b) poprzez wysłanie 3 wiadomości SMS o treści "GWD + KOD UŻYTKOWNIKA" na numer 92552 o wartości 30,75 zł brutto - jeden sms. Łączny koszt wysyłanych SMS-ów to 92,25zł brutto. Wszystkie 3 SMS-y bezwzględnie muszą zostać wysłane w ciągu 24 godzin.

5. Instrukcja wysyłania SMS-ów:

Uczestnik powinien wysyłać trzy SMS-y. Pierwszy o treści:

"GWD + KOD UŻYTKOWNIKA" pod numer 92552 (koszt jednego SMS to 30,75zł brutto).

Zwrotnie otrzymuje SMS-a o treści:

"Witam! Tu serwis www.castingonline.pl. W celu potwierdzenia aktywowania konta odeślij drugi SMS" o treści GWD + KOD UŻYTKOWNIKA pod numer 92552 (koszt jednego SMS-a 30,75zł brutto).

Następnie klient otrzyma: "Tu serwis www.castingonline.pl! Prosimy ostatecznie potwierdzić status ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY) wysyłając trzeci SMS o treści GWD + KOD UŻYTKOWNIKA pod numer 92552 (koszt jednego SMS-a to 30,75zł brutto)"

Następnie klient otrzyma zwrotny SMS: "Twoje KONTO ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY) jest aktywne przez 12 miesięcy. Powodzenia"

W ten sposób klient zakończy etap wysyłania trzech SMS-ów o łącznej wartości 92,25 zł brutto.

ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY) zostaje włączona na okres 365 dni od dnia dokonania wpłaty i zatwierdzenia warunków świadczenia usługi ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY).

6. Warunki przedłużenia statusu ON Line ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY)

In Action Casting On Line® powiadomi UŻYTKOWNIKA w terminie 7 dni przed datą zakończenia ważności stanu ON mailem lub telefonicznie o możliwości wykupienia statusu ON Line ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY) na okres kolejnych 12 miesięcy.

1. W celu realizacji statusu ON Line KONTO GWIAZDA:

ZŁOTA GWIAZDA ( KONTRAKT ROCZNY365 dni)

a. UŻYTKOWNIK potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem portalu Casting On Line®, rozumie jego postanowienia i akceptuje je bez zastrzeżeń, w tym w szczególności akceptuje Warunki świadczenia statusu ON Line KONTO GWIAZDA.
b. UŻYTKOWNIK potwierdza, że przekazał nieodpłatnie zdjęcia, filmy i inne materiały, także te ze zleceń, w których brał udział zawierające jego wizerunek (wraz z opisem i danymi osobowymi) elektronicznie, rejestrując się na portalu Casting On Line®.
c. UŻYTKOWNIK oświadcza, że posiada pełne prawa autorskie do wszystkich zdjęć, filmów i innych materiałów elektronicznych umieszczonych na Portalu oraz zgodę autora na ich wykorzystanie, publikację i przekazanie In Action Casting On Line® oraz posiada lub wyraża zgodę na przekazanie tych materiałów dla celów związanych z realizacją statusu ON Line KONTO GWIAZDA.
d. UŻYTKOWNIK zobowiązuje się do każdorazowego informowania In Action Casting On Line® o zmianie swoich danych osobowych, kategorii wiekowej, danych kontaktowych, w tym w szczególności adresu e-mail, gdyż brak aktualizacji w tym zakresie uniemożliwia prawidłowe wykonywanie statusu ON Line KONTO GWIAZDA, za co In Action Casting On Line® nie ponosi odpowiedzialności.
e. UŻYTKOWNIK promując swój wizerunek na portalu Casting On Line® zobowiązuje się do aktualizacji zdjęć, filmów ze zleceń zrealizowanych z jego udziałem, do których posiada prawa autorskie.

2. UŻYTKOWNIK oświadcza, że dane podane w formularzu są kompletne i zgodne ze stanem faktycznym.

3. UŻYTKOWNIK na okres świadczenia statusu ON Line KONTO GWIAZDA wyraża zgodę na:

a) przetwarzanie przez In Action Casting On Line® wszelkich przekazanych danych osobowych i wykorzystywanie ich w celu realizacji statusu ON Line KONTO GWIAZDA, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. z poz. zm.(Dz. U. nr 133 poz. 883), w tym także na otrzymywanie informacji handlowej od In Action Casting On Line® na podany w trakcie rejestracji adres elektroniczny e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U. z roku 2002, Nr 144, poz.1204).
b) na nieodpłatne przedstawianie wizerunku UŻYTKOWNIKA w celu nawiązania współpracy z innymi podmiotami organizującymi przedsięwzięcia, o których mowa w dz. I oraz wykorzystanie wizerunku UŻYTKOWNIKA w czasie świadczenia statusu ON Line KONTO GWIAZDA oraz po jej wygaśnięciu w materiałach promocyjno-reklamowych promujących Portal Casting On Line® na wszystkich polach eksploatacji oraz na plakatach, billboardach, ogłoszeniach prasowych, ulotkach lub folderach promocyjno-reklamowych i promocyjnych In Action Casting On Line® w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych, statystycznych.
c) bezterminową, tj. na czas świadczenia usługi oraz po jej wygaśnięciu, publikację wprowadzonych na portal materiałów w zakładkach Wygrali casting i Wydarzenia, a także zdjęć ze zrealizowanych zleceń. Umieszczone w powyższych zakładkach zdjęcia z portfolio UŻYTKOWNIKA zostaną niezwłocznie usunięte na pisemne żądanie UŻYTKOWNIKA przesłane na adres siedziby In Action Casting On Line®.

Co to jest status ON / OFF?

Status ON Line - Konto Gwiazda umożliwia UŻYTKOWNIKOWI portalu Casting On Line® promowanie jego wizerunku na warunkach Regulaminu, oraz prawa do otrzymywania zleceń wraz ze szczegółowymi informacjami o aktualnych zleceniach i castingach i zobowiązująca In Action Casting On Line® do reprezentowania interesów UŻYTKOWNIKA w negocjacjach z kontrahentami oraz zapewnienie opieki prawnej przy zawieraniu kontraktów.

a) z usługi może korzystać każda osoba fizyczna, która jest uprawniona do użytkowania telefonów sieci komórkowej. Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą korzystać z pakietu pod warunkiem uzyskania zgody przedstawiciela ustawowego na wykup statusu ON Line- Konta Gwiazda.
b) ze statusu ON Line - Konto Gwiazda może korzystać każdy UŻYTKOWNIK portalu Casting On Line®

Status ON Line Konto Gwiazda można wykupić na okres

ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY 365 dni)

i wchodzi w życie od dnia wpłaty na konto Bankowe , tj. od dnia dokonania opłaty, o której mowa w dziale Rejestracja rozdz. III (Rejestracja) na rachunek bankowy In Action lub opłaty SMS;

Status OFF Line pozwala UŻYTKOWNIKOWI tworzyć komunikację-społeczność, używając komunikatorów gg, skype, e-maila i otrzymują informację o zrealizowanych castingach i zleceniach bez możliwości wzięcia w nich udziału.

Co się dzieje, gdy ważność Gwiazdy wygasa?

In Action Casting On Line® powiadomi UŻYTKOWNIKA w terminie 7 dni przed końcem ważności statusu ON Line Konto Gwiazda mailem lub telefonicznie o możliwości jej wykupienia na kolejny okres.

Gdy wygasa status On Line- Konto Gwiazda, UŻYTKOWNIK przechodzi w stan OFF Line.

Casting On Line Group

Casting On Line®
tworzą wyjątkowi, pulsujący energią ludzie tacy jak Ty!

Nie zwlekaj ani chwili dłużej – zaloguj się już dziś!
Aktualnie na stronie przebywa 1 zarejestrowanych i 52 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 13791945
W serwisie jest już 73999 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 253181 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl