Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

WEDEL

Do reklamy czekolady poszukujemy następujących osób:


1. Malarka Zuzia (32) - artystka po Akademii Sztuk Pięknych. Ma krótkie, ciemne włosy, zadziorne spojrzenie, drobną budowę ciała.

2. Michał (35) - doświadczony miłośnik gór. Szczupły, żylasty, ogorzały. Na skroniach pierwsze ślady siwizny, mądry wzrok, nieogolona twarz.

3. Studentka Mariola (25) - zdolna i pracowita studentka medycyny, ale nawet zdolni i pracowici od czasu do czasu mają dość. Na szczęście Mariola ma świetny sposób na przemęczenie - ukochane Ptasie Mleczko. Ładna, rudowłosa, zielonooka, pozytywna.


4. Krzysiek (37) - nieco okrągławy, przystojny facet o delikatnej urodzie. Miły uśmiech, ciepłe spojrzenie. Krzysiek pracuje jako dziennikarz, więc na wkład własny do kupna mieszkania z Marianną odkładał parę ładnych lat. Dziś spędza z nią pierwszy dzień we własnym.


5. Marianna (32) - partnerka Krzyśka, z zawodu programistka. Na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo spokojną, nawet trochę nudną, ale w rzeczywistości jest bardziej niż skłonna do żartów i psot. Bardzo ładna, choć niepozorny strój, prawie nieobecny makijaż i duże okulary sprawiają, że jej uroda nie rzuca się w oczy od razu.


6. Tosia (25) - Tośka mieszka na Ochocie, studiuje w Śródmieściu i pracuje jako baristka na Mokotowie. Ładna, modna, wielkomiejska, być może z kilkoma tatuażami. Ciemne włosy, śmiałe spojrzenie, niezbyt wysoka, średniej budowy.


7. Maciej (30) - Maciek gra na gitarze basowej. Jasne włosy, niebieskie oczy, krótka broda, pewna postawa, beztroskie usposobienie.


8. Tomek (około 40) - strasznie fajny z niego tata! Kiedyś pił herbatkę z wyimaginowanymi przyjaciółmi córki, teraz razem z nią piecze ciasta czekoladowe. Dość przystojny, wysoki, krótko ostrzyżony, z kilkudniowym zarostem. Pierwsze siwe włosy, łagodne spojrzenie. Nie jest jednak katalogowym wzorcem piękna, to po prostu fajny facet.

9) Wielu ról drugoplanowych dla osób w wieku 20-60 lat

Lokalizacja: Cała Polska

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 3 zarejestrowanych i 89 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 13011894
W serwisie jest już 70469 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 238293 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl