icon

Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystywania Waszych opinii do celów komunikacji marketingowej.

Przyjazna współpraca.Opieka w czasie zlecenia: -transport na plan -dbałość o umowę -kontakt w sprawie szczegółów umowy -pomoc w realizacji umowy od początku do końca Na planie super profesjonalna atmosfera.

"Bardzo miła atmosfera na planie, wspaniali opiekunowie i dużo nowych ciekawych ludzi"

"Świetna organizacja, sympatyczna atmosfera i smaczny catering:)"

"Miła atmosfer, obsługa profesjonalna. Polecam"

"Bardzo miła atmosfera. Wszystko przygotowane czasowo na tip-top. Żadnego zbędnego oczekiwania. Ekipa bardzo miła i zgrana. Szkoda, że tylko jeden dzień.

"Miła atmosfera, dobra współpraca"

"Bardzo sympatyczna ekipa, czas spędzony na planie uważam za bardzo udany."

"Profesjonalne podejście do aktora, sprawne i prawidłowe dobranie kostiumów, dobra opieka i współpraca."

"Mieliśmy zapewnioną świetną opiekę ze strony Pani Agnieszki oraz pozostałych członków ekipy. Na planie panowała miła atmosfera, pomimo późnej pory i zimna (dostaliśmy nawet koce).

"Bardzo miła atmosfera, obsługa garderoby i wizażu. Udostępniony pokój dla statystów, woda i herbata do dyspozycji. Nie byłam zmęczona w czasie oczekiwania."

"Bardzo dobrze zorganizowani i sprawnie działający ludzie. Polecam z czystym sumieniem"

"Miła i profesjonalna obsługa, catering na 102. Godziny spędzone na planie to niezapomniane chwile"

"Współpraca z tą agencją to czysta przyjemność. Na planie panuje zawsze miła i przyjazna atmosfera. Jak najbardziej polecam!"

"Wrażenia pozytywne, dobra komunikacja z ekipą filmową, dobra organizacja, miła i przyjemna atmosfera na planie."

"Na planie panowała bardzo miła i życzliwa atmosfera. Dało się odczuć pełen profesjonalizm. Bardzo zadbano abyśmy czuli się na planie komfortowo. Jako osoba debiutująca w sesji zdjęciowej otrzymałem od ekipy wiele wskazówek, co w połączeniu ze świetną atmosferą pomogło mi pozbyć się tremy.

Gratulujemy Pani Aleksandrze, która za pośrednictwem portalu Casting.pl wzięła udział w sesji fotograficznej . „Miła atmosfera, zaangażowani fotografowie i pełen profesjonalizm. Sesja zdjęciowa dla firmy Kruk S.A. była wspaniałą przygodą, która w pamięci pozostanie na lata” – podkreśla Pani Aleksandra. „Casting.pl tworzą ludzie z pasją” – dodaje. Dziękujemy i raz jeszcze gratulujemy!! :)

"Sesja zaplanowana była bardzo profesjonalnie. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, w spokojnej atmosferze. Podejście do Dziecka było bardzo wyrozumiałe i kulturalne. Zdjęcia odbywały się w czasie, który wcześniej był podany. Napoje i posiłki były dostępne cały czas. Przebrać można się było w specjalnym namiocie. Było SUPER!" - Pani Anna, mama Ignacego

"Byłam bardzo pod wrażeniem atmosfery na planie, wszyscy byli dla siebie mili i pomocni. Nie mam żadnych zastrzeżeń" - Michalina

Bardzo miła atmosfera, dbali o aktorów jak o gwiazdy :) Polecam.

Ogólnie wszystko OK. Posiłek, kawa i herbata do woli. Plan krótki, przyjemny.

Bardzo miła i przyjemna atmosfera na planie, ze strony uczestników - statystów, jak również ekipy producentów.

Dobra organizacja, pozytywne wrażenie. Sympatyczna atmosfera, bezproblemowy kontakt z organizatorami.

Bardzo sympatyczni organizatorzy i współpraca. Nie było problemów na planie. Miłym akcentem był obiad z uczestnikami na koniec.

(...)Jeden z najlepszych projektów w jakich brałem udział.

Plan ok. Ekipa sympatyczna. Na planie catering, dostępne napoje ciepłe i zimne. Po pracy obiad.

(...) Atmosfera podczas kręcenia audycji telewizyjnej była bardzo przyjazna, miła. Dzieci czuły się wspaniale i dobrze na planie. Syn wrócił do domu bardzo zadowolony.

Moja córka otrzymała rolę statysty "przedszkolaka". Na planie panowała bardzo miła atmosfera, ekipa miała bardzo dobre podejście do dzieci,dużo cierpliwości.Dzieci czuły się dobrze i fajnie się bawiły.

Realizacja odbywała się sprawnie. Syn dobrze się bawił podczas nagrania. Po nagraniu ma super wspomnienia i jest bardzo zadowolony.

Sprawna organizacja oraz miła atmosfera.

Pracować na planie było przyjemnie. Ekipa wspierała, reżyser miał super kontakt z dziećmi. Było miejsce dla rodziców, kawa, kanapki(...) Miło ,że agencja wywiązuje się z umowy, na temat honorarium aktorskiego. Polecam.

Bardzo spodobała mi się atmosfera w jakiej odbywało się nagranie. Otrzymałam dużą dawkę humoru i zaskoczenia. (...)

Doskonałą ekipa i atmosfera, pełen profesjonalizm. Życzę każdemu, takich planów jak ten.

B. miła atmosfera, zapewnione ciepło i posiłek.

Komunikatywny opiekun statystów. Wszystko wiedziałam, gdzie, co , dlaczego. Ekipa sympatyczna. Pracowało się szybko. Statyści nie byli zagubieni. Było ok.

Jestem zadowolona z udziału w programie. Podobała mi się atmosfera na planie oraz organizacja pracy. Jest to dla mnie cenne, nowe doświadczenie. Mamy nadzieję na kolejną współpracę w przyszłości.

Wystawiam pozytywną opinię ze względu na: 1. Miła atmosferę na planie zdjęciowym 2. Zaopiekowanie statystami. 3. Profesjonalizm (...)

Bardzo miła współpraca, profesjonalne podejście ekipy do wykonywanego projektu. Pełny szacunek współpracowników. Przemiła atmosfera.

(...)jestem zadowolona.

-Świetna organizacja -Przyjemna atmosfera -Ciekawe doświadczenie

Plan okazał się super zabawą, duże wyzwanie przede wszystkim, by zagrać tak odważne sceny. Kolejny raz bawiłem się super na planie, z fantastycznymi ludźmi. Polecam każdemu casting.pl.

Miła atmosfera, zapewnione posiłki, czas pracy jak w umowie. Wszystko przebiegało sprawnie.

Bardzo mia atmosfera. życzliwi, fajni ludzie . Smaczne posiłki na planie. Super doświadczenie.

Praca na planie profesjonalnie zorganizowana, przemiła atmosfera, życzliwość, ze strony realizatorów. Posiłek wspaniały, dwudaniowy. Po raz pierwszy od 2013 roku, spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do statystów !

Plan bardzo mi się podobał. Zorganizowanie bardzo fajnie !Atmosfera na planie również bardzo fajna.

Doskonała organizacja planu, punktualność. Świetna komunikacja z ekipą, jasne komendy reżysera, ogromna życzliwość ekipy realizacyjnej.

Praca na planie przebiegła bardzo sprawnie w bardzo miłej atmosferze. Wszystko odbywało się bez zarzutu. Dla mnie wspaniała przygoda.

Mocne doświadczenie.

Całą akcja postawiona na żywioł - lubię to! Ekipa ta sama - fajni ludzie, atmosfera na planie fantastyczna. Było dużo śmiechu i zabawy.

- fajna atmosfera, wszystko na czas ! Dobra organizacja, bez opóźnień (...)

Na planie była sympatyczna i miła atmosfera. Współpraca z reżyserem i ekipą przebiegła bez problemów (...)

Obsada planu profesjonalna, opieka nad aktorem, bardzo dobra.Atmosfera na planie świetna.

Profesjonalni, młodzi, zdolni ludzie, których pasją jest tworzenie świetnych programów. Naprawdę polecam.

Praca na planie z bardzo miłymi i życzliwymi ludźmi. Super atmosfera. Bardzo profesjonalny zespół reaktorów, reżyserów, scenografów. Było świetnie i polecam!

I am very satisfied with planning and execution of project by Director. Food in catering was way up the mark.

Sprawnie, profesjonalnie, ekipa bardzo miła. Jestem zadowolona ze współpracy i proszę o częściej.

Bardzo dobra współpraca z ekipą. Reżyser jasno przekazuje polecenia. Bardzo miła atmosfera na planie. Sprawna realizacja.

(...)Sprawnie, profesjonalnie i przesympatyczni. Już się trochę znamy ,więc nagrania przebiegły bezstresowo.(...) Odgrywana przez nas zabawna (dla nas!!!) Sytuacja dała nam wiatru w żagle, do wykazania się na planie.(...) Bardzo mi się to podobało i naprawdę cieszę się ,że mogłam brać udział w tych nagraniach.

Miło spędzone 45 minut. W doborowym towarzystwie z pyszną zupą (nie wiem jaka to była, ale było bardzo smacznie)

Bardzo pozytywne wrażenie, przemiła i uprzejma produkcja, na planie zapewniony posiłek oraz napoje. Praca na planie była czystą przyjemnością. Jestem bardzo zadowolona z udziału w planie programu (...)

Praca na planie + przygotowanie przebiegły bardzo sprawnie, w miłej atmosferze. Ekipa, producenci, aktorzy bardzo życzliwi. Statyści traktowani na równi z innymi. Dla mnie osobiście wspaniała przygoda. Miłe wspomnienie.

Bardzo ciekawy plan. Fajni ludzie na planie. Pełny catering, dla wszystkich uczestników produkcji. Profesjonaliści.

Bardzo miła i sympatyczna ekipa filmowa. Atmosfera na planie bardzo przyjazna. Produkcja profesjonalnie podchodzi do pracy, ludzie bardzo wyrozumiali i pomocni w razie potrzeby.

Profesjonalna ekipa filmowa, składająca się z bardzo miłych, sympatycznych, pomocnych ludzi, z którymi praca to sama przyjemność.

Bardzo sympatyczna atmosfera na planie.

Miła atmosfera, profesjonalizm. Same plusy (..) :) Ja chcę jeszcze.

Poprawna realizacja zamierzonych celów. Punktualność i sprawność ekipy. Możliwość podziękowania osobiście ludziom, których znam z ekranów :)

Miła i przyjemna atmosfera. Pozytywnie nastawieni ludzie.

Wszystko na czas, wszystko sprawnie. Bardzo miła ekipa ludzi.

Statystowałem na planie filmu "Mennesker bliver spist" 10 kwietnia- atmosfera była bardzo pozytywna (...) Logistycznie wszystko doskonale zrealizowane.

Jest to dla mnie kolejne, nowe doświadczenie. Duńska ekipa bardzo miła, uśmiechnięta. Pogoda była deszczowa, wiał zimny wiatr, ale pomyślano o rozgrzewającej herbacie lub kawie. Czułam się jak prawdziwa aktorka. Pozdrawiam Naszą opiekunkę Idalię, przy Niej my statyści czujemy się bardzo bezpieczni.

Dobra organizacja. Na planie zawsze jest opiekun grupy. Zapewniony jest posiłek, ciepłe i zimne napoje. Do komunikowania się grupą był przydzielony tłumacz mówiący biegle w naszym języku.

Było bardzo miło, ekipa i aktorzy byli bardzo przyjemni, bardzo fajnie mi się z nimi współpracowało. Czas w ich towarzystwie bardzo szybko mi zleciał. Jednym słowem, bardzo mi się podobało i liczę na dalszą współpracę z telewizją :)

Opinia pozytywna. Atmosfera na planie wspaniała. Ekipa również wspaniała. Polecam współpracę.

Plan ok. Ekipa sympatyczna. Na planie catering, dostępne napoje ciepłe i zimne. Po pracy obiad. Wiadomo, co robić, bo byliśmy informowani i nikt nie czuł się zagubiony i niepotrzebny. Na koniec podziękowano nam za pracę.

Bardzo fajna atmosfera na planie zdjęciowym, rewelacyjna ekipa, profesjonalne podejście do tematu reżysera, indywidualne podejście przez ekipę do każdego aktora, epizodysty czy statysty, zagwarantowany transport i catering. Polecam współpracę.

Organizacja na planie przygotowana była właściwie. Atmosfera podczas kręcenia programu była bardzo przyjazna, miła. Dzieci czuły się swobodnie i dobrze na planie. Syn wrócił do domu bardzo zadowolony.

Moja córka otrzymała rolę statysty "przedszkolaka". Na planie panowała bardzo miła atmosfera, ekipa miała bardzo dobre podejście do dzieci, dużo cierpliwości. Dzieci czuły się dobrze i fajnie się bawiły.

Realizacja odbyła się sprawnie, syn dobrze się bawił podczas nagrania. Po nagraniu ma super wspomnienia i jest bardzo zadowolony.

Plan zdjęciowy był doskonale dostosowany do potrzeb dzieci. Pani Aleksandra stale nadzorowała przebieg pracy i służyła pomocą. Polecamy ATV Film jako rzetelną i dbającą o młodego aktora firmę

Na planie organizacja ujęć zdjęciowych w pełni profesjonalna, bardzo sprawna. Atmosfera stwarzana przez ekipę i aktorów jest bardzo sympatyczna, naznaczona poszanowaniem dla pracy wzajemnej i dla statystów. Wyczuwa się dużą cierpliwość i pogodę ducha.

Bardzo sprawne zarządzanie całością. Bez zbędnych, niepotrzebnych chwil oczekiwań. Pracownicy ATV byli ze mną w ciągłym kontakcie.Ułatwiali, dogrywali terminy, ewentualne zmiany, miary kostiumów i przesunięcia godzin rozpoczęcia pracy na planie. Polecam współpracę z ATV Film.

Syn bardzo zadowolony, współpraca z ekipą i reżyserem bardzo dobra, miła atmosfera. Wszyscy bardzo uczynni i mili.

Witam, nazywam się Maja Żurawska. Jestem półfinalistką wyborów Queen of the year. Mam nadzieję, że uda mi się dostać do finałów. Trzymajcie kciuki. MAJA

Przez Casting Online i klub Nova Maska została zaproszona na ćwierćfinały wyborów Queen of The Year. Udało mi się przejść do półfinałów konkursu. Dziękuję za pomoc i daną szansę. Na pewno jej nie zmarnuje :)

Brałam udział w ćwierćfinałach QUEEN OF THE YEAR. Udało mi się dostać bilet do półfinału. Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Zagrałam w reklamie herbaty LIPTON ICETEA dzięki Casting Online. Bardzo dziękuję za zaproszenie do współpracy przy projekcie. Była to niesamowita przygoda i mogłam wcielić się w rolę poważnej Pani doktor

Catrin

Super przygoda z planem zdjęciowym. Dziękuję casting online, że wysłali mi zaproszenie na casting i pomogli w dostaniu roli reportera. Polecam się na przyszłość.

Bardzo dziękuję agencji Casting Online za to, że mogłem zagrać w reklamie ESPUMISAN. Plan zdjęciowy jest bardzo fajny i zobaczyłem jak kręci się filmy. Za zarobione pieniądze kupiłem sobie nowy komputer :)

To był mój debiut na planie zdjęciowym. Dziękuje Casting Online i Panu Pawłowi Sobierajskiemu za umożliwienie mi wystąpienia w reklamie i przeżycia niezapomnianej przygody. Było SUPER !!!

Powiem szczerze że od drugiej strony wszystko wygląda nieco inaczej niż widzimy to w telewizji, za każdym nawet najmniejszym szczegółem stoi sztab profesjonalistów którzy dbaja o najmniejsze szczegóły, co powoduje że ma się uczucie jakby tworzyło się coś naprawde bardzo poważnego, a jednocześnie byli to fantastyczni ludzie, zarówno aktorzy, statysci jak i cała ekipa filmowa w której panowała naprawde przyjazna atmosfera a jednocześnie poczucie że pracuje się z profesjonalistami. Polecam każdemu i napewno sam będe dalej próbował realizować się w tym kierunku:) Pozdrawiam

Byłam na planie filmu krótkometrażowego z udziałem Pana Mirosława Baki, reżyserii Pana Piotra Złotorowicza. Pomimo złej pogody było bardzo wesoło. Aktywnie uczestniczyliśmy w zdjęciach do filmu, biegając po sadzie z pochodniami. Parę osób wywinęło przysłowiowego „orła”, jednak jedyną reakcją jaką dało się zauważyć był śmiech, poszkodowanych jak i reszty ekipyJ Muszę przyznać, że była to niesamowita przygoda. Oderwałam się od szarości dnia codziennego i poznałam mnóstwo ciekawych osób. Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła to powtórzyć! Iwona Aleksnin, Łódź

Dziękuje bardzo Casting Online :) . Jestem niezwykle zaskoczona wygraną :) Było bardzo ciekawie . Jak to zwykle bywa na tego typu konkursach nawiązały się nowe znajomości z kilkoma dziewczynami . Oprócz tego bardzo cieszę się , że miałam okazję poznać Pana Włodarczyka oraz Pana Rutkowskiego . Sama przyjemność :) Każdej dziewczynie polecam takie konkursy , ponieważ oprócz wielu zdjęć i ewentualnych nagród pozostają miłe wspomnienia :)I nie liczy się tu tylko wygrana :)lecz zabawa i dobry nastrój z nowymi ludźmi :) Pozdrawiam :) Nadin Borusiewicz

Moje wrażenia z finałów QUEEN OF THE YEAR są bardzo dobre, bawiłam się znakomicie dzięki Casting On Line . Cieszę się z wygranej i z tego ,że mogłam uczestniczyc w tak wielkim wydarzeniu. Nigdy nie zapomnę tych chwil. Pozdrawiam :) Julita Koza

Chciałbym bardzo podziękować Casting Online za możliwość wzięcia udziału w evencie, podczas którego wcieliłem się w jedną z najbardziej charakterystycznych postaci kina światowego, jaką jest Travis z filmu Martina Scorsese "Taxi Driver". Udział w takiej uroczystości dał możliwość obcowania oraz poznania wielu ciekawych postaci z branży show biznesu . Oczywiście nie można zapomnieć o honorowej osobie Martina Scorsese który odbierał tytuł doktora honoris causa. Mimo swojej niezaprzeczalnej wielkości, popularności oraz wkładu, jak włożył w rozwój kina jest człowiekiem bardzo pogodnym, skromnym oraz pełnym poczucia humoru. Z podziękowaniami, Oskar Ciesielski eter_center@o2.p

Dzięki Casting On Line wzięłam udział w reklamie.Atmosfera na planie reklamy w willi w okolicach Warszawy była świetna. Profesjonalny i bardzo miły reżyser, absolwent łódzkiej Filmówki zresztą. Cała ekipa podchodziła do aktorów z dużym zrozumieniem i na wesoło. Ale najbardziej niesamowite było to, że pierwszy raz w życiu wtarto mi podkład nawet w nogi i miałam 15 razy pudrowany nos:)

Witam serdecznie! Z chęcią podzielę się garstką wrażeń. W dniu 16 i 17 października miałam niewątpliwą przyjemność poprzez Castingonline.pl statystowania w jednym z odcinków serialu "Komisarz Alex". Dlaczego "przyjemność", skoro praca statysty jest często niełatwa i niedoceniana? To nie był mój pierwszy plan, dlatego mam pewną skalę porównawczą. Wiele lat spędziłam też przy produkcjach - choć animowanych - to doskonale rozumiem "czym to się je" i że nie zawsze zupę łyżką ;D Te dwa "hotelowe" dni zapamiętam jak przednią zabawę! Ekipa swoim zachowaniem i luzem wynagradzała nam wszelkie niedogodności! Brak "zadęcia" i poczucie humoru - to wszystko tworzyło fantastyczną atmosferę pobytu na planie. Dziękuję, że mogłam poznać tak sympatycznych ludzi i równie ciekawie spędzić te dwa dni zdjęciowe :) Pozdrawiam Agnieszka Warszawa

31 lipca 2011 roku miałem przyjemność uczestniczenia dzięki Casting On Line w sesji zdjęciowej do kampanii społecznej realizowanej przez Generalną Dyrekcję Lasów Państwowych. Sam pomysł leśników, by zaktywizować społeczeństwo do wypoczynku na łonie natury, w przepięknych polskich lasach, uważam za bardzo trafiony. Jedyną moja obawę rodzi fakt, czy aby reklama ta zostanie skierowana do właściwej grupy docelowej, która na właściwym poziomie z niej skorzysta - tj. wypocznie w otoczeniu zieleni, ptaków i ciszy i nie pozostawi za sobą pobojowiska w postaci hałdy śmieci oraz drzew z powycinanymi na nich nożem miłosnymi wyznaniami. Samą pracę na planie wspominam bardzo mile, atmosfera była wręcz przyjacielska, ekipa realizacyjna nie wprowadzała niepotrzebnej nerwowości i projekt został zrealizowany z zaplanowanym czasie. Pomoc ze strony Pań z działu marketingu Centrum Filmowego ATV Film była również profesjonalna i przebiegła bez zakłóceń. Z przyjemnością nawiążę współpracę z ATV przy okazji kolejnych projektów medialno-castingowych. Michał Bajor

kaemi

Witam. Moja bytność na planie serialu nie nasuwa żadnych przykrych, czy niemiłych odczuć. Moim zdaniem, ekipa działa sprawnie. Asystent reżysera w sposób jasny i konkretny przekazuje swoje oczekiwania zarówno w stosunku do aktorów jak i do statystów, oraz pozostałej ekipy technicznej (światło, dźwięk, kamery). Odniosłem wrażenie, że niektórzy (np. oświetleniowcy, czy dźwiękowcy), jako specjaliści w swojej branży sami wiedzą co i jak robić. Ja osobiście nie odczułem żadnego zdenerwowania, ani jakichkolwiek nieporozumień. Powiedziałbym wręcz, że na planie była miła rodzinna atmosfera. Dyscyplina i punktualność, lepsza niż na kolei, a to się przekłada na konkretne i sprawne działanie. Ta punktualność, dość pozytywnie mnie zaskoczyła. Obawiałem się, że skoro ja mam przyjechać na plan o godzinie 7:30, to aktorzy pojawią się około południa. Można powiedzieć, że szczęka mi opadła, gdy się okazało, że jestem w wielkim błędzie, bo o 7:30 byli już również aktorzy. Widać, że w ten sposób szanujemy się na wzajem. Odczucia moje są jak najbardziej pozytywne. Chętnie jeszcze bym uczestniczył w takim statystowaniu. Pozdrawiam Piotr Irzykowski

Moja obecność na planie filmowym "Inspektora Alexa" była ciekawym doświadczeniem, możliwością poznania serialu od drugiej strony a także bezpośrednim kontaktem z aktorami w nim grającymi. Pierwszy raz brałem udział w takim wydarzeniu i jestem mile zaskoczony atmosferą tam panującą. Nie ukrywam, iż chciałbym mieć możliwość przeżycia jeszcze raz takiej przygody. Niezmiernie cieszył mnie fakt, iż zostałem zaproszony na plan filmowy, na którym nie musiałem spędzić całego dnia, bezczynnie siedząc. Wszystko poszło sprawnie i szybko co jest dużym plusem, znając opinie znajomych, którzy na planie spędzali cały dzień by statystować w jednym akcie. Reasumując jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w nakręcanej scenie. Pozdrawiam serdecznie Marcin Stangreciak

Ten niezwykły dzień zapamiętam na całe życie. Jestem pod wrażeniem pracy zaplecza filmowego nad kręceniem tak krótkiej sceny. Dzięki castingonline.pl mogłem statystować i poznałem kilka ciekawych osób- rówieśników. Szybko nawiązałem z nimi wspólny język. Cieszę się, że miałem szansę być w takim miejscu. Nie będę kłamał, że jestem zachłanny i marzę o kolejnych podobnych chwilach. Pozdrawiam Michał Wodnicki

Witam serdecznie we wrześniu i na początku października otrzymałam zlecenie od Centrum Filmowego ATV-castingonline.pl, do brania udziału jako statystka w serialu kryminalnym "Komisarz Aleks" Ponieważ wcześniej byłam również statystką w innych przedsięwzięciach filmowych za pośrednictwem innych agencji tak więc porównując moje wcześniejsze doświadczenia mogę przyznać ,że agencja ATV Centrum Filmowego bardzo dobrze zadbała o swoich statystów. Pierwszym bardzo pozytywnym wrażeniem było dla mnie zaplecze kulinarne, dotychczas sama musiałam sobie zapewniać prowiant na cały dzień łącznie z piciem. Tutaj organizatorzy zadbali żeby można było skorzystać z kawy i herbaty oraz obiadu co jest wielkim plusem! Atmosfera była niezwykle przyjazna, w oczekiwaniu na wejście na plan ,które trwało w zależności od kręcenia scen indywidualnych z aktorami (czasem była to tylko chwila , innym razem dość długo oczekiwaliśmy) mogłam bliżej poznać innych statystów, którzy okazali się niezwykle interesującymi ludźmi o różnych pasjach i sukcesach. Ujęcia na planie filmowym były przeprowadzane sprawnie i z pełnym profesjonalizmem, to też statystowanie było bardzo przyjemne.Mogłam przyjrzeć się pracy aktorów, poznać ich osobiście jak również mieć takie poczucie ,że działamy w jednej drużynie i nie ma granic między aktorami a statystami, po prostu tworzymy coś razem. Z tego wydarzenia również jako pasjonatka fotografii mam niezwykle klimatyczne fotografie, które zachowam na pamiątkę. Już od skończenia statystowania myślami jestem kiedy będzie ten kolejny raz! i już nie mogę się doczekać! Pozdrawiam,Magdalena Sabicka

Witam. Trzy dni byłem jako statysta i powiem szczerze że ogólne wrażenia ok.Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne ze strony agencji,bardzo fajnie pełna informacja i na czas.Na planie jak to na planie czekanie i trochę zamieszania czyli standard.Pozdrawiam Grzegorz Tomczyk

Witam pani Aniu, chcielibyśmy razem z Kamilem jeszcze raz podziękować pani i Casting On Line, że Kamil brał udział w statystowaniu w filmie Komisarz Alex. No cóż możemy napisać, sam pozytyw. Kamilowi bardzo się podobało, statystował pierwszy raz, grał ucznia szkoły muzycznej i wyszło to rewelacyjnie, pochwała nawet od samego reżysera. Całe statystowanie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Z wielką ciekawością przyglądał się grającym aktorom i całej obsłudze technicznej. Oczywiście też przemiła pani Ida, która opiekowała się dziećmi, oraz catering, gdzie dzieci i rodzice mogli zjeść obiad i napić się ciepłej herbaty. Ogromne wrażenie, ciekawe doświadczenie - przygoda, którą sam Kamil twierdzi, że jej nigdy nie zapomni i nie ukrywa, że jeszcze by chciał zagrać jako statysta lub nawet aktor. Cytuje jego słowa: "Czuję się jak ryba w wodzie, podoba mnie się ". Pozdrawiamy, Kamil I Małgosia

Chcialem podziekowac za mozliwosc udzialu w SERIALU i oczywiscie polecam sie na przyszlosc, zarowno do statystowania jak i sesji reklamowych:) Pozdrawiam Marcin Godzinski

Witam! W związku z tym, że dziś nie zdążyłam podziękować Paniom osobiście: miło było spędzić te dwa dni na planie serialu "Komisarz Alex" :) Proszę pogratulować też ekipie - cierpliwości, profesjonalizmu, stworzenia fantastycznej atmosfery, wyrozumiałości i podejścia - nie tylko do statystów ;) Serdecznie pozdrawiam Agnieszka Warszawa :)

Wrażenia z planu rewelacyjne, spodobało mi sie, na prawdę fajne doświadczenie . I dalsza współpraca nadal by mnie interesowała. pozdrawiam Mariusz Ryl

Na planie filmowym czułem się bardzo dobrze, ekipa filmowa była uprzejma i pomocna. Na planie dostałem gorący posiłek i bułki słodkie; ). Zostałem tak ucharakteryzowany że każdy chciałem ze mną zdjęcie, mimo tego iż byłem tylko statystą. Poznałem sławne osoby i spędziłem z nimi przyjemny dzień na planie filmowym. Jeśli była by taka możliwość chciałbym wystąpić jeszcze raz w tym serialu tylko może w bardziej ambitnej roli niż "martwy Czeczen" ; ) Pozdrawiam Kamil Witczak

P.S. W dniu dzisiejszym Kamil wystepował jako statysta w serialu kryminalnym w Akademii Muzyki na ul. Gdańskiej( jego słowa w trakcie kręcenia serialu: SUPER ), bardzo mu się podobało, żadnej tremy, pochwalony przez reżysera. Nawet ja ,mama występowałam z panem Krzysztofem Pieczyńskim w krótkim epizodzie. Reżyser był zadowolony z Naszej grupy dzieci i Nas rodziców, potwierdzi to pani Ida. Małgorzata Stasiak

Bardzo mi się podobało, było super. Jak przyjechałam z moją mamą do przedszkola Koliberek, przywitał się ze mną pan reżyser Dariusz Dużyński i powiedział, że wita gwiazdę. Było to dla mnie bardzo miłe. Od razu zabrali mnie do pokoju, w którym pani czekała na mnie, by mnie pomalować. Była to dla mnie niespodzianka, bo nie wiedziałam kim będę i jak będzie wyglądała moja buzia. Byłam kościotrupem, super, jeszcze nigdy nim nie byłam, nowe doświadczenie. Zostałam ubrana w strój kościotrupa, pomalowana. Od razu pan reżyser zabrał mnie na plan, był bardzo miły, wytłumaczył mi jak mam grać. No i zaczęliśmy grać. Na sali było dużo dzieci, które były też poprzebierane jak ja i psociły panu reżyserowi. Spotkałam też swoje cztery koleżanki z kółka teatralnego i zapoznałam panią aktorkę Joannę Osydę, która się też mną zaopiekowała. Rozmawiałysmy sobie w trakcie przerw. Dostaliśmy kanapki, herbatę i obiad. Pan reżyser był bardzo dumny ze mnie, zadowolony z mojej gry, podziękował mi za super współpracę, poprosił mnie o autograf i obiecał mi, że za około miesiąc dostanę od Niego film. Było mi smutno, że musieliśmy się już żegnać i, że to już koniec. Była to dla mnie niesamowita przygoda. Bardzo dziękuję, że to mnie spotkało. Julia.

Było to niezwykle interesujące doświadczenie. Na castingu panowała bardzo przyjazna atmosfera.Nie było momentu nudy i monotonii.Bardzo podobały mi się również przerwy,w których bawił nas kabaret ,,Smile". Niezwykle cieszę się, że jest tak potrzebny i ciekawy program jak ,,Mam talent". Paulina Skóra

Atmosfera podczas nagrania była bardzo miła i wszystko sprawnie poszło. Organizatorzy byli bardzo dobrze przygotowani dzięki czemu przyjemnie się współpracowało z nimi. Tomasz Jabłoński

Dzisiejsze nagranie odbyło się bez problemu, wszystko krótko szybko i na temat :) Mariusz Pluciński

Witam! Nagrywanie reklamy „Żywiec” przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pan scenarzysta potrafił zorganizować i nakłonić wszystkich do współpracy. Cały przebieg nagrania był dobrze zaplanowany, chociaż sama organizacja była dość słaba. Spotkaliśmy się przed 8 i czekaliśmy po sprawdzeniu listy do godz. około 11 na pierwsze wyjście na zdjęcia. Informowano nas że całość ma potrwać około 8 lub 9 godz., a trwało prawie 13. Pomimo sporo niedociągnięć w organizacji i tak warto było się tam wybrać. Pozdrawiam - Maciej Wilanowski i polecam się na przyszłość.

Dość męczące było uczestniczenie w 12 godzinnym dniu zdjęciowym, w, na przemian, pomieszczeniu gdzie panuje bardzo wysko temperatura lub bardzo niska. Wydaje mi się, że gdyśmy jako statyści znali wcześniej scenariusz reklamy całość przebiegłaby dużo łatwiej i sprawniej. Pozdrawiam Wojciech Heliński

Witam , pierwszy dzień był okey , począwszy od nagrań i wydawanie posiłków. Natomiast drugi dzień kiedy było to 500 osób to już organizacja była gorsza zwłaszcza podczas podpisywania dokumentów i listy obecności ale zdaje sobie sprawę jak ciężko jest ogarnąć taką ilość osób. To byłoby na tyle. Pozdrawiam Norbert Kowalczuk

Witam serdecznie. Dla mnie osobiście wrazenia ogromne,pierwszy raz w życiu miałem przyjemność brać udział przy realizacji reklamy jednocześnie będąc tak blisko kamery oraz aktorów pierwszego planu.Na samym planie bardzo fajni ludzie,sympatyczna ekipa realizująca reklamę,przemiła atmosfera,dużo śmiechu i zabawy.Dla mnie było to nowe doświadczenie w moim życiu i jak tylko miałbym możliwość brać udział w takiej lub innej realizacji zdecydowałbym się bez zastanawiania. Serdecznie pozdrawiam Łukasz Szaliński;)

Witam, dzięki zaproszeniu firmy Casting On Line uczestniczyłam w castingu do sieci komórkowej, który odbywał się w Łodzi. Pani, która się zajmowała rekrutacją od razu odrzucała za młode lub osoby nie pasujące wizerunkiem do tej reklamy. Tym razem wystarczyło stanąć na planie przed kamerą i krótko się przedstawić. Nie miałam żadnej scenki do odegrania. Pozostaje mi tylko czekać na pozytywną odpowiedź. Bardzo dziękuję za kolejną szansę pokazania siebie. Pozdrawiam serdecznie Iza

W kilku castingach została wybrana grupka małych ekspertów do serialu "Polemika w Fotelikach" w której znaleźli się wyjątkowi młodzi specjaliści.Do dyspozycji rodziców pozostawał ubiór dzieci, ale oprócz tego na planie była osoba od kostiumów która pomagała ewentualnie dobrać zestawy.Dla dzieci zorganizowane zostało miejsce do zabaw, gdzie opiekowała się nimi animatorka.Nagranie przebiegało dosyć sprawnie, ekipa profesjonalmie podchodziła do małych aktorów, z dużą dozą cierpliwości i wesołości.Nikt nie robił z niczym problemu. Na Kubie nagranie to zrobiło piorunujące wrażenie, tym bardziej, że było to pierwsze takie wydarzenie w jego życiu. Ja również byłem pozytywnie zaskoczony całą oprawą. Chciałbym nadmienić, że całą przygodę zawdzięczamy portalowi castingonline.pl,na którym Kubuś ma założony profil i z którym mamy podpisaną umowę. Współpraca z Casting On Line pozwoliła nam wziąć udział we wrocławskim castingu,dzięki któremu znależliśmy się na nagraniu serialu "Polemika w fotelikach" w Warszawie. Serdecznie pozdrawiamy Bartosz i Kubuś

Witam! Wczoraj byłam na castingu do filmów reklamowych Żurku. Dali każdej osobie po karteczce z tekstem. Myślałam, że tekst wystarczy tylko odpowiednio przeczytać. Niestety w studio nagraniowym okazało się, że patrząc prosto w kamerę należy go powiedzieć. Bardzo się zestresowałam i ogólnie wszystko poszło nie tak.Pierwsze koty za płoty. Wśród ludzi czekających na casting większość to byli aktorzy, niektórzy znani. W mojej grupie 6 osobowej były 4 osoby - aktorzy. Trudno dałam plamę na całego, ale teraz będę się już zupełnie inaczej nastawiać na takich castingach. Nie było żadnej rozmowy tylko odegranie scenki. Wczorajszy casting był dla mnie porażką, ale wierzę w to, że na następnym będzie lepiej. Bardzo dziękuję za danie mi szansy, której niestety z własnej winy nie wykorzystałam. Pozdrawiam serdecznie Izabela

Organizacja ze strony "Casting online" była świetna Koordynatorzy byli przemili całość nagrania przebiegała sprawnie Bez jakis większych utudnień. Nagranie programu było wspaniałym przeżyciem Były momenty kiedy uśmiech nie schodził z twarzy oraz takie kiedy łza kręciła się w oku Ogólnie jestem bardzo mile zaskoczony !!! : ) Pozdrawiam Kuba

Witam serdecznie! Bardzo się cieszę,że mogłam uczestniczyć w programie X-Factor i zasiąść na widowni.Organizacja była w pełni profesjonalna a dziewczyny opiekujące się widownią bardzo sympatyczne.Pani,która instruowała publiczność w kwestii zachowania i okrzyków dotyczących programu była niesamowicie cierpliwa i energiczna co da na pewno pozytywny efekt końcowy. Dziękuje wiec za możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu i polecam się na przyszłość;) Diana

Witam! :) Była bardzo miła atmosfera oraz ekipa. Opiekunowie odpowiadali mile na wszystkie pytania. Bardzo fajnie śpiewali uczestnicy ,tak naprawdę to żałuje,że wiele zdonych ludzi nie przeszło ,ale takie sa uroki tego programu . Dziękuje za mile spędzony czas . ;D Wiktoria

Witam oraz Pozdrawiam wszytkie panie koordynatorki. Moim skromnym zdaniem spisały się na medal. W każdej chwili można było sie z nimi skontaktować, w razie jakiś watpiliwości wszytko skrupulatnie wyjaśniały. Odnośnie odczuć związanych z produkcją X Factor'a... Ciężko powiedzieć, bo nie posiadam odniesienia w stosunku do innych takich przedsięwzięć ponieważ po raz pierwszy uczestniczyłem w czymś takim. Więc nie mam żadnych zastrzeżeń oprócz 1; 15 minutowa przerwa to troche mało przy takiej masie ludzi, a odczucia odnośnie samego programu bardzo pozytywne, dużo uśmiechu i w ogóle ;-) Łukasz

Na kręceniu odcinka do nowego programu xfactor bardzo mi się podobało. Relacja pomiędzy publicznością a prowadzącymi była wspaniała. Atmosfera była luźna i nie stresowałem się. Generalnie bardzo mi się podobało i chętnie znowu powtórzyłbym taki dzień. Współpraca online jest konkretna i przyjemna ;) Konrad

Organizacja i sprawy związane z rozporządzeniem całego pobytu na publiczności programu "x factor" osób powiązanych z castingonline nie ma żadnych zastrzeżeń...Jestem szczególnie zadowolony z osób zajmujących się uczestnikami ,plusem jest to że wasi pracownicy są młodzi i pozytywnie nastawieni do swojej pracy ,to sie ceni,podejście do każdego nie było obojętne i zdanie osób niezadowolonych od razu było wysłuchiwane.Atmosfera przez to stała się pozytywniejsza mimo kilku godzin oczekiwania :) Tomek

Witam Pierwszy raz z córką Oliwią wybrałyśmy się na casting do Gliwic: " Polemika w fotelikach". Casting odbył się w City Car Ford dnia 6 lutego. Pierwsze wrażenie mojej córki było niesamowite, podobnie jak moje. Wszystko było przygotowane zarówno pod kątem dzieci jak równiez rodziców. Dzieci pod opieką animatora mogły spokojnie poczekać na swoją kolej nie nudząc się, ponieważ przygotowane były stoliczki z kolorowankami, kredkami a oprócz tego słodki poczęstunek, soczki. Rodzice w tej samej chwili mogli spokojnie napić sie kawy i zajadając przy tym ciasteczka:) Mimo tego , iz Oliwia była 8 w kolejce czas minął szybko, ponieważ organizacja moim zdaniem była zapięta na ostatni guzik. Pomimo debiutu córki, nie było widac po niej stresu, a po zakończeniu castingu wysiadła z auta zachwycona i bardzo zadowolona. Było to dla niej nowe doswiadczenie, które potraktowała jako zabawę. Dodała tylko , że : " Pan reżyser to fajny facet :)" Uważam, że warto było isć i zobaczyć jak to naprawdę wyglada. Współpraca jak najbardziej godna polecenia. Pozdrawiam Aneta i Oliwia afelinska@zbm.bytom.pl

Casting odbył się w autoryzowanym salonie Forda we Wrocławiu 30.01.2011 Przyjęto nas bardzo pozytywnie. Przesłuchania zaczęły się punktualnie. Dla opiekunów zapewniona była kawa, herbata a dla dzieci herbata i słodycze. cały casting przebiegał sprawnie i polegał on na luźnej rozmowie z panią reżyser, która to rozmowa odbywała się na tylnym siedzeniu samochodu. kamera była włączona cały czas przez co dzieciaki nie rozpraszały się a wręcz nie zwracały na nią uwagi, co pozwoliło na naturalne zachowanie. Dla dzieci, które nie były zajęte przesłuchaniem zorganizowane były gry i zabawy, które pozwalały im się oswoić między sobą i poznać się. Odbył się również pokaz starego sprzętu filmowego. Cała impreza wywarła na nas bardzo pozytywne wrażenie. Pozdrawiamy Bartosz i Kubuś Cyndzer bartosz.cyndzer@gmail.com

W dniach 24-25.01.2011 miałam okazję uczestniczyć w nagraniu programu X-Factor. Na widowni przez cały czas panowała przyjazna atmosfera, kibicowanie uczestnikom było świetna zabawą. Również za sprawa ekipy realizacyjnej i Casting On Line, która w żaden sposób nie pozwalała się nudzić, cały czas podtrzymując wesoły nastrój publiczności. Sam program okazał się świetnym show, zwłaszcza jednej postaci – Kuby Wojewódzkiego. Niewątpliwie to jego osoba wzbudzała najwięcej pozytywnych emocji. W moim odczuciu najlepiej sprawdził się także w roli jurora, nie dlatego, że każda jego wypowiedz była pełna humoru, ale dlatego, iż wydaje mi się, że był najbardziej sprawiedliwym krytykiem. Nie mniej wywalczył dla kilku uczestników możliwość przejścia do drugiego etapu. O p. Mai Sablewskiej mogę powiedzieć jedynie, że jest specjalistką w swojej branży i na pewno potrafi wychwycić utalentowane jednostki. Odnośnie p. Czesławie Mozila mam mieszane uczucia, mimo zapewne świetnie zna się na muzyce, to jednak nie nadaje się do programu które ma przede wszystkim pełnić role rozrywkowa. Jego brak umiejętności wysławiania się na początku jest nawet śmieszny, jednak z czasem staje się irytujący. Moim zdaniem to właśnie on najgorzej sprawdził się w roli jurora. Samo wydarzenie jakim było nagranie pozostawia przyjemne wspomnienia i myślę, że podobne odczucia będą towarzyszyły widzom przed telewizorami. szczesna.edyta@gmail.com

hanka

Wasza praca była jak najlepiej wykonana, miłe przyjęcie , bez żadnego problemu portafiłyście każdego poinformować jak należy . Atmosfera ogromnie pozytywna, troche mało miejsca, lekkie zamieszanie było ale się wszystko przez dwa dni zgodnie z naturą ułożyło:). Powracając do samego show, tutaj jestem wprost zachwycona i organizacją i występami, poza tym, że ręce od klaskania do teraz mnie bolą . Podsumowując Wasza organizacja - 5 Organizacja TVN - 3 Wrażenia- 6 nejman.karolina@gmail.com

invisiblethings

Jestem pod wrażeniem jak wszystko przebiegło sprawnie i przyjemnie. To był naprawdę dobrze spędzony czas. Opiekunowie okazali się bardzo sympatyczni i wyrozumiali. dawid_nowak1987@wp.pl

Atmosfera na planie X FACTOR bardzo mi się podobała, było miło i bardzo zabawnie, a współpraca z Casting On Line jest zadowalająca:) Magda magda-pudelek@wp.pl

Było suuuper! Fantastycznie się bawiłam, patrząc od początku do końca, zważając poprzez sam początek, nagrywanie naszych reakcji po opowiadaniu przez Gustawa Mody na sukcec aż do ostatniego uczestnika. Kontakt z opiekunami wzorowy, bez problemu, Panie były bardzo miłe. sabi1101@o2.pl

Atmosfera na planie była strasznie fajna i luźna. Ludzie byli bardzo mili i pomocni. Prowadzący był zabawny, rozbawiał publiczność. W pamieć zapadł mi także Pan Gustaw, którego pozdrawiam. Ogólnie światnie się bawiłam i nie mogę się doczekać x factor w telewizji. Casting on line również świetny, szybka odpowiedź i miła Pani. Pozdrawiam ola.spyt@op.pl

focus

Czas spędzony podczas oglądania programu X Factor w Zabrzu uważam za bardzo udany oraz przyjemny. Casting On Line wszystko profesjonalnie przygotował oraz wykonał. Przede wszystkim na szczególną uwagę zasługuję profesjonalny oraz kompetentny personel. Opiekunowie z dbałością zajmowali się statystami oraz kontrolowali sytuacje na widowni. Z wyrazami szacunku Marcin yxam@wp.pl

Moje odczucia na temat udziału w programie są bardzo pozytywne. Świetna organizacja sprawila, ze te kilka godzin przeleciały w bardzo miłej atmosferze. Nie mogę się doczekać emisji programu w TV, z chęcią powtórzyłbym ten dzień. Minusem może byc lekkie przeciągnięcie programu, co utrudniło powrót o tak późnej godzinie, do miejscowości oddalonych od Zabrza o kilkadziesiąt kilometrów. Trudno jednak winić o to organizatorów, którzy i tak przygotowani byli fenomenalnie. Pozdrawiam Jakub golanbezkolan@gmail.com

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, miła i zabawna atmosfera zarówno przed nagrywaniem programu jak i na samym planie. Ciekawe doświadczenie i mile spędzony dzień. elizahalama@wp.pl

Witamy chcemy podziękować za możliwość wzięcia udziału w nagraniach do X Factor. Wszystko nam się bardzo podobało. Opiekunowie udzielali wszelkich informacji, prowadzący program też byli sympatyczni i potrafili się bawić z widownią. Nie podobało nam się tylko długie oczekiwanie na wejście. Ogólnie pozytywne wrażenia. Dziękujemy i pozdrawiamy Anna i Małgorzata. anka1234pl@interia.pl

Uczestniczenie w kręceniu pierwszych odcinków X Factor jak najbardziej zaliczam na plus. Można było się przyjrzeć jak taki program jest nagrywany od strony, której nie widzimy w telewizji, zobaczyć znane gwiazdy i ich naturalność, kiedy kamera nie jest włączona oraz przede wszystkim uczestniczyć w tworzeniu atmosfery panującej na castingu, bo to zwykle reakcje widowni wpływają na odbiór programu przez widzów. Atmosfera na planie była przyjemna i w pozytywnym klimacie, a współpraca z CastingOnline szybka i bezproblemowa. Pod koniec kręcenia twórcy programu podziękowali publiczności za to co zrobiliśmy i nazwali nas najlepszą publicznością z jaką się spotkali, także warto było spędzić ten czas w Zabrzu. mlodydg@gmail.com

Ogólnie mówiąc podobało mi się. Cała organizacja programu była idealnie zgrana. Jedyne co mi się nie podobało to godzina o której kończyliśmy zdjęcia, ale tak to jest w telewizji zapewne. Mnie osobiście denerwowały osoby, które wychodziły podczas nagrania i zupełnie inne osoby zajmowały ich miejsce na widowni. Moim skromnym zdaniem było naprawdę super, może to dlatego, że to był mój debiut w telewizji ;-) dzięki Casting On Line klaudusiaaa925@gmail.com

klaudusiaaa925

Atmosfera na planie niebywale pozytywna i zabawna. Panowie Gustaw i Piotr są nieziemsko zabawni. Organizacja i ekipa tvn bardzo zgrana i sympatyczna. Zdjęcia jak wiadomo przedłużyły się, ale coraz to ciekawszy Uczestnik nie pozwalał się nudzić. Całość ogarniał oczywiście Kuba Wojewódzki - stąd do dzisiaj - bolący ze śmiechu brzuch :) lubiechrupac@gmail.com

Ogólne wrażenia z castingu ok;) jeśli chodzi o całość to myślę, że poszło w miarę sprawnie może trochę długo staliśmy przed budynkiem, ale to nie wina dziewczyn z Casting On Line i poza tym uważam, że przed programami tego typu zawsze się trochę przedłuży. Problemy techniczne itd. A wracając do dziewczyn z firmy to im współczuje;) żeby tyle razy powtarzać ludziom, że wychodzimy z rzędów pojedynczo itp. Ludzie sami sobie robią masakrę, a potem narzekają. I ta babcia przed budynkiem wciskająca się naszym wejściem bo nikt jej nic nie mówił jak, kto i którędy ma wchodzić... Ludzie po 65roku życia to nie powinni mieć tam wstępu... I tak jakoś znalazła się na widowni jeszcze początkowo za mną... Gdy już zaczęły trwać nagranie opuściły mnie wszystkie złe moce i zaczęło być ok. Mam nadzieję, że w lutym praca mi nie przeszkodzi i również się pojawię (tylko myślę czy nie przyjść od razu na 15;)) Pozdrawiam! a.mazurkiewicz91@gmail.com

Dni spędzone na widowni programu X Factor w Zabrzu wspominam pozytywnie. Upłynęły bardzo szybko, intensywnie i miło. Uważam, że ze strony Casting On Line wszystko było świetnie dopracowane. Przesympatyczne panie, zajmujące się organizacją tego projektu wypełniały swoje obowiązki profesjonalnie. Jeżeli ktoś z widzów biorących udział miał z czymś problem, bądź czegoś nie wiedział to kompetentne panie, których imiona bardzo dobrze zapamiętałem, zawsze chętnie służyły pomocą. Pomimo tego, że na zewnątrz padał śnieg, to w miejscu, gdzie odbywały się nagrania panowała niezwykle ciepła, momentami gorąca atmosfera :) marcin_s86@o2.pl

Udział w castingu do programu X-Factor był świetnym przeżyciem. Cieszę się, że tam trafiłam. Świetna przygoda, nowe znajomości, na prawdę mili ludzie. Nawet zmęczenie nie było odczuwalne. Jestem bardzo zadowolona z udziału oraz z kontaktu z opiekunami którzy okazali się świetnymi osobami. monikawitt17@o2.pl

Jestem pod ogromnym wrażeniem castingów X-FACTOR, które miały miejsce w Zabrzu. Była to ciekawa przygoda, mam nadzieję,że jeszcze nie raz będę miała okazję być po tej drugiej stronie ekranu. patii7@o2.pl

Dzięki współpracy z Centrum Filmowym & Casting On Line mogłam wziąć udział w otwarciu festiwalu Camerimage 2010. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się przeżyć tak fantastyczną przygodę. Patrycja / patrycja.k92@onet.eu /

Kontakt z gośćmi Camerimage okazał się fascynującym przeżyciem. Dzięki Centrum Filmowemu & Casting On Line mogłam wziąć w nim udział oraz wykorzystać swoją znajomość angielskiego. Magda / magdalena.izydorczyk@gmail.com /

Centrum Filmowe & Casting On Line umożliwiło mi poznanie festiwalu Camerimage . Atmosfera w pracy była bardzo sympatyczna, zarówno ze strony koleżanek jak i osób zatrudniających. Uważam naszą współpracę za udaną , a w przyszłości z chęcią nawiązałabym ją ponownie. Ela / elka_kaminska@wp.pl /

Festiwal Filmowy Camerimage jest wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym już sam w sobie, a dzięki pracy z Centrum Filmowym & Casting On Line miałam okazję wziąć w nim czynny udział . Tego wieczoru wyszłam z uśmiechem z pracy i ubogacona o wiedzę na temat sztuki filmowej. Daria / daruska1993@wp.pl /

Dzięki Centrum Filmowemu & Casting On Line mogłam uczestniczyć w Camerimage. Było wyjątkowo. Wszyscy ludzie byli bardzo życzliwi, uśmiechnięci a miejsce tworzyło przytulną atmosferę. Anna / allemanda@wp.pl /

Praca w charakterze hostessy na Gali Złote Orły 2010 była bardzo przyjemna, Centrum Filmowe & Casting On Line zadbało on nas i spisało się organizacyjnie bardzo dobrze:) więcej takich zleceń! Dziewczyny, które poznałam i z którymi miałam przyjemność pracować również były sympatyczne i uśmiechnięte. Paulina / paulina.kisielinska@gmail.com /

Na Gali pracowało się bardzo przyjemnie, miła atmosfera, dziewczyny były bardzo fajne :)Jestem zadowolona ze współpracy z Casting On Line i mam nadzieję,że to nie ostatni raz :) Pozdrawiam, Kasia / novakasia@wp.pl /

_Kasia_

Jestem ogromnie wdzięczna Centrum Filmowemu & Casting On Line za udział w filmie Cezarego Pazury "Weekend". Było to niesamowite przeżycie, ponieważ poznałam Pawła Małaszyńskiego, reżysera oraz wielu innych ciekawych ludzi w tym statystów. Dziękuję i pozdrawiam, Daria / daruska1993@wp.pl /

Jako statysta brałem udział w kręceniu filmu Cezarego Pazury pt. "WEEKEND". Była to moja pierwsza przygoda na planie filmowym i muszę stwierdzić, że bardzo mi się podobało. Pracownicy Centrum Filmowego & Casting On Line zrobili na mnie pozytywne wrażenie jak i reszta ekipy pracująca przy filmie. Bardzo chętnie spróbowałbym ponownie wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Pozdrawiam Bartłomiej / bartekbartoszek@op.pl /

Wygrałam w castingu do filmu Cezarego Pazury "Weekend". Dzięki Centrum Filmowemu & Casting On Line spełniły się moje małe marzenia. To za sprawą tej firmy miałam możliwość współpracy z Cezarym Pazurą, Pawłem Małaszyńskim i Małgorzatą Sochą. Atmosfera na planie była wyśmienita. Poznałam wiele wspaniałych i życzliwych osób. Dziękuję za niezapomniane chwile i cudownie spędzony czas. Idalia / idalia.karazim@wp.pl /

Dzięki Centrum Filmowemu & Casting On Line mogłam w końcu zobaczyć jak jest po drugiej stronie ekranu. Udało mi się wygrać casting i wziąć udział w produkcji Cezarego Pazury "Weekend". Przeżycia były niesamowite, a atmosfera oszałamiająca miła. Każdy był dla siebie bardzo sympatyczny. Miałam okazję zetknąć się z polskimi celebrytami takimi jak Paweł Małaszyński, Małgorzata Socha.Mogłam zobaczyć jak zachowują się na planie oraz podejrzeć pracę reżysera od którego tak wiele zależy. Malwina

Jestem niezmiernie wdzięczna Centrum Filmowemu & Casting On Line dzięki któremu mogłam przeżyć niesamowitą przygodę, ponieważ zostałam jedną z dziewczyn wytypowanych do statystowania w filmie Cezarego Pazury "Weekend". Sądzę , że przeżycia utkwią w mojej pamięci zdecydowanie na dłużej, gdyż takich chwil się nie zapomina. Choć przez moment mogłam zaistnieć na planie filmowym, zapoznać się ze wszystkimi zasadami produkcji oraz przede wszystkim świetnie się bawić. Paulina / pola1109@interia.pl /

Super!!! wygrałam casting! Brałam udział w statystowaniu przy produkcji filmu "Weekend" w reż. Cezarego Pazury. Na planie filmowym panowała miła atmosfera - bawiłam się świetnie. Dziękuję za wytypowanie mnie w Casting On Line, w tak szybkim czasie od momentu podpisania umowy z Państwem do udziału w tym zleceniu . Rewelacyjne przeżycie. Pozdrawiam Paulina

Zostałam wybrana spośród setek dziewczyn do udziału w statystowaniu do filmu Cezarego Pazury "Weekend". Wrażenia - piękne. Zobaczyłam jak odbywa się kręcenie ujęć do filmu, poznałam mnóstwo fajnych ludzi i życzliwych ludzi. Dziękuję Centrum Filmowemu & Casting On Line iż dała mi szansę spędzenia tak przecudownego dnia. Adrianna / anastazja1703@op.pl /

adrianameisnerowicz