Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

BOCIAN

Do reklamy pożyczek poszukujemy:

DZIECI

Bez względu na płeć szukamy dzieciaków w wieku 4-10 lat. Fajnych, fotogenicznych, rezolutnych, zdyscyplinowanych na planie i wdzięcznych. Nie boimy się ubytków w uzębieniu.


ROWERZYSTKA

Żeński odpowiednik Rowerzysty, urokliwa łobuziara (20-30 lat) współczesna,ciekawy wygląd, mogą, nie muszą być tatuaże, kolorowe włosy

ROWERZYSTA

Mężczyzna 20-35 lat, współczesny, aspirujący, wysportowany, wyrazisty (tatuaże, dredy, broda kolczyki etc.), typ „miejskiego zwierzęcia”, kilka lat temu ten typ nazywał się hipster

KLIENTKA SPA

Kobieta (25-35 lat). Naturalnie ładna, łagodna, spokojna, pogodna. Urokliwa jak dziewczyna z sąsiedztwa, nie modelka epatująca seksapilem.

MAMA

Kobieta, ciepła i naturalnie piękna(30-40 lat), przydadzą się u niej standardowe mamine cechy -bezpieczeństwo, sympatyczność, pogoda ducha, spokój, łagodna uroda.

KONDUKTORKA

Kobieta, miły wygląd, wiek 25-40

ROLNIK

Mężczyzna (35-50 lat). Posiadający prawo jazdy (może się okazać, że będzie jeździł traktorem). Bardziej aspirujący farmer niż rolnik sprzed dekad, nowoczesny, korzystający na swoim gospodarstwie ze zdobyczy techniki i nauki, energetyczny, dziarski.

GÓRNIK*

Facet (40-55 lat), poczciwy, pracowity, swojski, zdecydowany.


EMERYTKA

Kobieta, babcia (60-70 lat). Ciepła, ujmująca, serdeczna, zaradna.

Lokalizacja: Cała Polska

UŻYTKOWNICY Z KONTEM GWIAZDY KTÓRZY SPEŁNIAJĄ WYMAGANIA REŻYSERA DOSTANĄ NA MAILA INSTRUKCJĘ JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA CASTING PONIEWAŻ ODBYWA SIĘ ON ZDALNIE. PROSIMY O SPRAWDZENIE SWOJEJ SKRZYNKI MAILOWEJ(wiadomość może trafić do spamu) I ZASTOSOWANIE SIĘ DO INSTRUKCJI.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 0 zarejestrowanych i 36 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 12989629
W serwisie jest już 70233 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 237404 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl