Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

NASZE CASTINGI

RYŻ

Do reklamy ryżu poszukujemy:

-Rodzice: 1 mężczyzna i 1 kobieta w wieku ok. 35 – 40 lat (szukajmy do 45 rż). Tylko osoby mówiące płynnie po angielsku, najchętniej z akcentem amerykańskim. Szukamy zarówno wśród osób egzotycznych (czyli wszystkie kolory skóry, wszystkie faktury włosów), jak i osób o urodzie kaukaskiej.

-Syn: chłopiec w wieku ok. 7 – 11 lat. Tylko dzieci mówiące płynnie po angielsku, najchętniej z akcentem amerykańskim. Szukamy zarówno wśród osób egzotycznych (czyli wszystkie kolory skóry, wszystkie faktury włosów), jak i osób o urodzie kaukaskiej.

TYLKO DOROŚLI I DZIECI CO MÓWIĄ PŁYNNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM! OSOBY KTÓRE MÓWIĄ PŁYNNIE PO ANGIELSKU PROSZONĘ SĄ O MAILA NA ADRES administrator@casting.pl W TYTULE WIADOMOŚCI WPISUJĄC "RYŻ". NA MAILE CZEKAMY DO 17.05.2021

Lokalizacja: Warszawa

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje nasz portal, czyli udział w castingach, zleceniach zapraszamy Cię do wykupienia usługi KONTO GWIAZDA z Casting On Line®
W castingach i zleceniach biorą udział tylko Uczestnicy posiadający status ON LINE.
Wykup usługę KONTO GWIAZDA i zmień swój status z OFF LINE na ON LINE!

Współpraca z nami stworzy Ci możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, nawiązania niezwykłych znajomości oraz zapoznania się ze specyficzną atmosferą panującą na planie filmowym, pokazie mody, sesji fotograficznej, akcji promocyjnej, wyborach miss, programach reality show, teleturniejach i innych!
Aktualnie na stronie przebywa 6 zarejestrowanych i 83 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 12966285
W serwisie jest już 69965 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 236222 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl